پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: نیاز شدید به راهنمایی اساتید بزرگ
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام
سوال من در رابطه با RS Form Pro است.

من یک textbox تعریف کردم و اسمش گذاشتم number_stu این textbox شماره دانش آموزشی دانش آموزان رو میگیره .

سوال :: با چه کدی میتوان از ورود شماره دانش آموزشی تکراری چلوگیری کرد یعنی زمانی دانش اموزی با شماره دانش آموزی 123456789 ثبت نام کرد به هیچ وجه دانش آموز دیگی نتونه با شماره دانش آموزی 123456789 ثبت نام کنه ؟؟؟؟

سوال دوم :: شماره دانش آموزی باید حتما 12 رقم باشه ، آیا کدی هست که بتونه فقط از کاربر 12 رقم بگیره ، یعنی زمانی که کاربر 11 رقم یا 13 رقم وارد کرد خطا بده ، مقدار حداکثر رو میشه تعریف کرد ولی مقدار حداقل رو نمیشه تو این فرمساز تعریف کرد.

نکته :: تمام این مراحل تو خود جدول Rs Form Pro هست نه تو خود جدول user جوملا
خيلي جالبه
البته قبلا به ذهن من هم رسيده بود !‌

ولي پيگيرش نشدم !‌
من تو جوملا تازه کارم و همچنین کاری رو برای ثبت نام کردن اعضای یک هیئت مذهبی میخوام
سلام
اگر از فرم می خواهید برای ثبت نام در سایت استفاده کنید به نظرم فرم گزینه مناسبی نیست
سوال دوم رو که میشه با محدود کردن کاراکتر انجام داد
تو breezing form که هست
برای سوال اول تا حالا همچین تجربه ای نداشتم
سلام برای این کار در php admin باید بری و نام بانک اطلاعاتی رو پیدا کنی و اسم کامپوننت اونجا هست مطمئنا فیلدها رو پیدا می تونی تغییر بدی.
افزونه بریزینگ فرم رو بگیر یکم باهاش کار کن متوجه میشی امکانات زیاد داره فقط باید باهاش کار کنی!
قطعا چیزی رو که میخوای داره!
تو انجمن هست دانلود کن!
با Rs Form هم میشه همه کاری کرد فقط باید یکم کد نویسی هم بلد باشی، من الان حضور ذهن ندارم ولی خود سایت سازندش توی سایتش مثال و نمونه برای اینجور کارا زیاد داره.
بهتره اونجا دنبالش باشی.
وقت کنم براتون کد مربوطش رو میذارم.

یاعلی
لینک مرجع