پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: سايت مدرسه
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام دوستان قرار است براي يكي از استاد هاي دانشگاه سايت مدرسه بزنم ! قبل از توضيح : (‌ عزيزان دانشجو مثل من براي نمره گرفتن خ ر نشوند )

گفته مي خواهد !‌
كارنامه به شاگرد بدهد ، كارنامه ماهانه ، پايان ترم و كلا از اينجور چيزها ديگه !

و كلي امكانات ديگر ،‌

ببين تو را به خدا براي 20 نمره آدم به چه كارها كه نبايد بكنه !

من در اين زمينه اطلاعاتي ندارم ! اگر دوستان اطلاعاتي دارند ممنون مي شوم بدهند !
اگه یه سایت کامل برای مدرسه میخوای با تمام امکانات برای دانش آموز و کارمندان ، با همه چیزایی که فکر میکنی یه سایت مدرسه مثل کارنامه ، برگزاری کلاس آنلاین و غیره ...لازم داره ، یه سر به سایت دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بزن که پروژه متن باز مدیریت مدرسه و رایگان هست .

با قابلیت RTL ، چند وقت پیش میخواستم این اسکریپت رو ترجمه کنم ، میتونی دموی اسکریپت رو ببینی .

این اسکریپت با Ruby on Rail نوشته شده

دمو : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ورود به عنوان مدیرسایت
کد:
user :admin
pass : admin123

ورود به عنوان کارمند
کد:
user:E1
pass:E1123
ورود به عنوان دانش آموز
کد:
user: 1
pass: 1123
درضمن از این هم میتونید استفاده کنی
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

موفق و پیروز باشید Rose
ممنون
مهندس پور دريائي
مطمئن هستيد رايگان است ؟

نسخه تجاري ندارد ؟‌
ممنون مي شوم لينك دانلود بدهيد !‌
این لینک مستقیم دانلود: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نسخه 2.2 پایدار ، راست چین هم هست . کافیه فقط فارسی سازی بشه ... تمام اطلاعات نصب رو هم میتونی از سایت سازنده دریافت کنید

برای نصب کردن به Ruby on Rail نیاز داری که میتونی رایگان از سایت رابی دریافت کنی و همینطور به پایگاه داده MySQL هم نیاز هست که معمولا همه بچه ها روی سیستمشون نصب هست .

این هم راهنمای نصب : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

در ادامه باید بگم که این یه نرم افزار کامل برای مدیریت مدرسه است نه مثل Joom report که آقای بهار لو معرفی کردند ، خودش یه CMS جداست
مهندس ممنون
ولي من فايل زبانش را پيدا نكردم !

اگر راضي باشيد با هم ديگر يك تلاشي انجام بدهيم تا اين اسكريپت را ترجمه كنيم و در اختيار عزيزان قرار بدهيمRose
ترجمه کردنش کار خاصی نداره ، می تونم ظرف دو سه روز تمام CMS رو ترجمه کنم ولی مشکل اینجاست تا حالا با Ruby on Rail کار نکردم و کلا ً بلد نیستم نصبش کنم Pardon

فایل ترجمه هم اینه که به زبان انگلیسی هستش
دقيقا من هم همين مشكل را دارم
با اين كه راهنما را خواندم ، و كلا هم متوجه ماجرا نشدم
جز 2 يا 3 خط اولش را
به احترام متن باز و اینکه حتما این اسکریپت بدرد بخوری هست (هرچند بدرد خودم نمیخوره) و مخصوصا اینکه در زمینه آموزش هست ، دارم فایل زبانش رو ترجمه میکنم و حدود نصفش رو رفتم ، حوصله داشته باشم امروز فردا تمومه
لینک مرجع