پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: مشکل عجیب در نصب قالب جوملا
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
با سلام خدمت همه شما دوستان من یک قالب جوملایی نصب کردم و تا مرحله دادن اطلاعات یوزر نیم و Database Name مشکلی ندره و به مرحله بعدی واردمیشه ولی در مرحله بعدی وقتی next رو میزنم این ارور ظاهر میشه که تا الان من مواجه نشده بودم
کد:
You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near 'TYPE=MyISAM CHARACTER SET `utf8`' at line 29 SQL=CREATE TABLE `jos_banner` ( `bid` int(11) NOT NULL auto_increment, `cid` int(11) NOT NULL default '0', `type` varchar(30) NOT NULL default 'banner', `name` varchar(255) NOT NULL default '', `alias` varchar(255) NOT NULL default '', `imptotal` int(11) NOT NULL default '0', `impmade` int(11) NOT NULL default '0', `clicks` int(11) NOT NULL default '0', `imageurl` varchar(100) NOT NULL default '', `clickurl` varchar(200) NOT NULL default '', `date` datetime default NULL, `showBanner` tinyint(1) NOT NULL default '0', `checked_out` tinyint(1) NOT NULL default '0', `checked_out_time` datetime NOT NULL default '0000-00-00 00:00:00', `editor` varchar(50) default NULL, `custombannercode` text, `catid` INTEGER UNSIGNED NOT NULL DEFAULT 0, `description` TEXT NOT NULL DEFAULT '', `sticky` TINYINT(1) UNSIGNED NOT NULL DEFAULT 0, `ordering` INTEGER NOT NULL DEFAULT 0, `publish_up` datetime NOT NULL default '0000-00-00 00:00:00', `publish_down` datetime NOT NULL default '0000-00-00 00:00:00', `tags` TEXT NOT NULL DEFAULT '', `params` TEXT NOT NULL DEFAULT '', PRIMARY KEY (`bid`), KEY `viewbanner` (`showBanner`), INDEX `idx_banner_catid`(`catid`) ) TYPE=MyISAM CHARACTER SET `utf8`
میخواستم از دوستان بپرسم کسی راه حلی داره و یا میشه درستش کرد؟

این هم لینک اینیستال قالب اگر خودتون خواستید تست کنین و ببینین
ممنون میشم کسی راهنمایی کنه

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوست عزیز بنظر میرسه که به دلیل ورژن پایین جوملا شما باشه. اگر اصرار به استفاده از نسخه 1.5 دارید حداقل از آخرین ورژنش استفاده کنید. به احتمال بسیار زیاد مشکل حل میشه.
میتونید آخرین نسخه جوملا 1.5 رو از سایت دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بگیرید.

البته این روش رو هم امتحان کنید احتمالاً مشکل حل بشه :
در فایل نصبتون فایل installation\sql\mysql\joomla.sql رو باز کنید و عبارت TYPE=MyISAM رو پیدا کرده و با ENGINE=MyISAM جایگزین و در نهایت فایل رو ذخیره کنید. حالا دوباره اقدام به نصب جوملا کنید.
سلام خسته نباشید اقای یوسفی دلیل این که ازاین ورژن استفاده یکنم این هست که جوملا 2.5 این قالب هنوزریلیز نشده و من هم قالب املاک به این زیبایی و کاملی پیدا نکردم ولی ممنون از پاسختون الان تست میکنم
سلام دوباره اقا من کاری که شما فرمودین رو انجام دادم و از اون مرحله رد شد و لی در ثسمت نسب اطلاعات نمونه این اررور میاد
Error: the XML response that was returned from the server is invalid.

ممنون میشم باز هم راهنمایی کنید
نمایش ارور رو در php.ini غیر فعال کنید اگه بازم ارور داد به طریق زیر عمل کنید :
ابتدا مراحل نصب رو بدون نصب اطلاعات نمونه کامل کنید. پس از اون بدون حذف پوشه installation ، باید اطلاعات نمونه رو به صورت دستی نصب کنید. میتونید از طریق phpmyadmin فایل (yourjoomla\installation\sql\mysql\sample_data.sql) رو نصب کنید. در نهایت پوشه installation رو حذف کنید و وارد مدیریت سایت بشید.
ممنون از راهنمایی هاتون فکر کنم اگر بتونم جوملا رو به ورژن 1.5.23ارتقا بدم مشکل رفع بشه درسته ؟

بذارین ببینم چطور میتونم این کارو انجام بدم تا حالا بدون نصب انجام ندادم . مبتدیم دیگه به بزرگی خودتون ببخشید Blush

اقا با عرض شرمندگی من نتونستم این رو نه ارتقا بدم نه دستی نصب کنم .. اقا اگر دست رسی بدم کسی میتونه رفعش کنه :(
له له شدم شدم از دیروز داغون داغونم :D
البته فکر کنم آخرش مجبور شم از قالب دیگه ای استفاده کنم :(
درود
دوست عزیز شما می تونید یک جوملای 1.5.26 روی هاستتون نصب کنید و سپس پوشه قالب رو ازبسته ای که دارید کپی کنید و در قسمت جوملاتون پیست کنید (همچنین ماژول ها و غیره)
بعد شروع کنید تنظیم کردنشون
وقت زیادی هم نمی بره
موفق باشید
لینک مرجع