پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: بالا آمدن ماژولی قبل از ورود به سایت با Popunder Plugin
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
شما با این پلاگین می توانید یک ماژولی را هر ماژولی که باشه را می توانید به صورت پاپ آپ قبل از ورد کاربران قرار دهید که می تواند تبلیغات باشد یا اطلاعیه و یا برای کاربران مهمان ماژول ثبت نام
با خود افزونه یک فایل پی دی اف راهنما هم هست

[تصویر:  867519228d1d5325856fc61d710ded0e_XL.jpg]

دمو :

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سایت سازنده :

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من نصبش کردم و یک چیزایی هم از راهنما فهمیدم ولی نشد که ....
افزونه خیلی خوبی هست این که می توانی هر ماژولی را قبل از ورود به سایت نشان داد یا یک مطلبی را ..

دوستان باید چطور با آن کار کرد توی فایل راهنما گفته باید چه کار کنید ولی من شاید درست برداشت نکردم
من هم این مشکل رو داشتم خلاصه خدا رو شکر فهمیدم چطور باید استفاده شه پایین دو تا عکس می ذارم که نحوه تنظیم ماژول و پلاگین رو نشون میده
البته تا یادم نرفته در موقعیت ماژول خودتون باید popunder رو بنویسید
برا من که کار نکرد!!!! هیچ پاپ آپی برا من کار نمیکنه
فایل دانلود شده مشکل داره. نصب نمی شه
دوست عزیز همیشه هر فایلی رو دانلود میکنید ببینید توش چی هست.شاید ویروس باشه.این رو برای مثال عرض کردم شما بعد از دانلود از فشردگی خارج کنید یک پلاگین و یک فایل پی دی اف در این بسته موجود هست و پلاگین رو فقط نصب کنید.
با تشکر از معرفی افزونه فقط یه مشکل اساسی داره اونم بعد از پاپ آپ اومدن ماژول وقتی دکمه بستن رو میزنی اون صفحه ای که روش این ماژول رو فعال کردی اسکرول افقی میگیره اگه کسی از دوستان راهنمائی کنه که چطور این مشکل رو حل کنم ممنون میشم.
گفتم یه چیزی بنویسم بلکه دوستان به این پست هم یه نگاه بندازن
لینک مرجع