پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: مشکل در ماژول mod_freeslider_sp1
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام دوستان خسته نباشیدJoomla 1.5
من میخوام از ماژولmod_freeslider تو سایتم استفاده کنم ولی زمانی که فعالش می کنم با این ارور مواجه میشم، دوستان لطفا بفرمایید مشکل از کجاست؟
کد:
Fatal error: Call to undefined function utf8_substr() in /home/saamenir/public_html/modules/mod_freeslider_sp1/helper.php on line 217
ممنونم
آخربن نسخه را از سایت سازنده دانلود و نصب کنید و اگر باز هم مشکل وجود داشت فایل helper.php را از بسته سالم این افزونه استخراج و جایگزین کنید و تست کنید.

اگر در کارکرد افزونه مشکلی موجود نیست نمایش پیام های خطا رو در جوملا غیرفعال کنید.
این گزینه در هنگام نصب جوملا هم توصیه شده باید خاموش باشد.
برای این منظور در تنظیمات کلی و تب سیستم گزارش خطا رو برروی حداکثر قرار دهید !

توصیه نویسنده افزونه هم همین کار است :

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام آقای گنجی، خسته نباشید
بسته جدید را هم دانلود و نصب کردم ولی باز هم همون ارور رو میده.
نمایش پیغام های خطا هم غیر فعاله
گزارش خطا را هم وقتی روی حداکثر میزارم در زمان فعال بودن ماژول این ارور ها را میده
Notice: Undefined property: JTableContent::$readmore_link in /home/saamenir/public_html/plugins/content/cutoff.php on line 28

Notice: Undefined property: JTableContent::$readmore_register in /home/saamenir/public_html/plugins/content/cutoff.php on line 120

Fatal error: Call to undefined function utf8_substr() in /home/saamenir/public_html/modules/mod_freeslider_sp1/helper.php on line 217
من مطلبی در مورد رفع مشکل ندیدم.اگر میتونید از اسلایدر دیگری استفاده کنید.حتی سازنده هم در این مورد چیز بیشتری نگفته.
لینک مرجع