پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: فرمی مانندآدرس http://tour.horizonarca.com/index.php?option=com_wrapper&Itemid=63
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
سلام
من نتوانستم کامپوننت breezingforms را نصب کنم.
به آدرس زیر نگاهی بی اندازید:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آیا می دانید از چه فرمی استفاده کرده؟
سایت با جوملا است.
من متوجه نشدم با چه افزونه ای این فرم ساخته شده ولی خوب اگه نتونستین از بریزینگ استفاده کنید، افزونه های دیگه مانند rsform رو استفاده کنید.

موفق باشید
میشه لینک rsform را قرار دهید؟؟؟

ممنونم
این افزونه تجاریه و مطابق قوانین نمیشه گذاشت.
نسخه جوملاتون رو بگین تا براتون لینکشو پ.خ کنم!

موفق باشید
جوملا1.5 است.
آیا با این فرم من می توانم فرمی مانند لینک زیر درست کنم.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوست عزیز من rsform را دانلود کردم داخل پوشه پلاگین من 15 تا پلاگین است آیا هر 15 تا پلاگین و 3 تا ماژول را باید نصب کنم.
خیر
برای ساختن فرم فقط نصب کامپوننت کفایت میکنه.
سلام
ویرایش جدید این فرم هم با جولا 1.5 کار میکنه هم با 2.5 و بدون هیچ مشکلی هم کار میکنه
سلام
این سایت از کامپوننت wrapper استفاده کرده .
ابن کامپوننت از دو نسخه تجاری و رایگان منتشر شده که نسخه رایگان رو می تونید از این ادرس دانلود کنید.
من rsform را نصب کردم.
به مشکلی که برخوردم این است 1- که نمی دانم چگونه دکمه ارسال را برای فرمم فعال کنم.2- آیا می شود تاریخ تولد را به صورت فرم ثبت نام سایت مبین نت

درست کرد یا نه؟؟؟
ممنون از راهنماییتون
صفحه‌ها: 1 2
لینک مرجع