پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: درخواست اسلایدشو
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یا بهتر برای جوملا 1.5 نیست.

پست جدا و در تاپیک مربوطه قرار گرفت...
(۲-۴-۱۳۹۱ ۱۲:۳۲ صبح)dezashop نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
این افزونه یا بهتر برای جوملا 1.5 نیست

دوست گرامی لطفا سوالتون رو در بخش مربوطه(درخواست افزونه ها) مطرح کنید.
در صورت تکرار اخطار دریافت خواهید نمود!

ماژول های اسلایدشو زیاد هست، توی انجمن قبلا معرفی شده کافیه سرچ کنید.

موفق باشید.
خب من سرچ کردم اینها رو پیدا کردم ودارم بررسی میکنم برای همین از هر کدوم که خوشم میاد .میپرسم ببینم ایا برای جوملای من همهست یا نه .اخطار برای چی .باید حتما یه تاپیک بزنم یعنی .اره.
مطابق قوانین انجمن؛ شما، من یا هر کاربر دیگه ای در تاپیک یک افزونه میتونه در مورد همون افزونه بپرسه و برای درخواست افزونه مشابه باید تاپیک مجزا و در بخش مربوطه ایجاد شه تا نظم انجمن همچنان برقرار بمونه.
وظیفه ما مدیران علاوه بر کمک به دوستانمون، حفظ نظم و آرامش انجمن هم هست پس لطفا از حرف من ناراحت نشید.

لینک جست و جوی اسلاید شو در انجمن
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

جست و جو در جوملا جهانی

اگه ویژگی خاصی از افزونه مد نظرتون هست بگین تا درصورتی که یکی از دوستان سراغ دارن معرفی کنند.

موفق باشید.
اقا امید از شما به خاطر تذکر ممنون .یه 2 ساعتی قبل از تاپیک شما برای جستجو من دنبال اسلاید بودم وهمه این اسلایدها رو تقربا دیدم از یکیش خوشم اومده اونم برای جوملای من نیست بالاتر از 1.5.26 بود به صورت سه بعدی تصاویز عوض میشد وعکسها دارای سایه بود خیلی باحال عوض میشه .نمیدونم توی کدوم تاپیک بود .شما زحمت کشیدید جدا کردید.اگر هست چیزی این طوری بسم الله ممنون میشم.
بفرمایید
اسلاید شو سه بعدی با افکت سایه و خیلی زیبا برای Joomla 1.5

نسخه فارسی رو پیوست کردم.

|یاعلی|
لینک مرجع