پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: درخواست ماژول کشویی تماس با ما
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام و عید بر تمام شما عزیزان مبارک
من یک ماژول کشویی تماس با ما نیاز داشتم
اکر عزیزی این ماژول غیر تجاری اش را دارد لینک برایم بگزارد یا پ خ کند

البته من تو سایت cms4.ir دیدم که البته تجاری میباشد گفتم شاید کسی رایگانش را بشناسد شبیه آن را.
ممنون
سلام
فكر كنم مشكلتان با اين افزونه حل بشود

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(۳۰-۳-۱۳۹۱ ۰۸:۳۷ صبح)rezaetemadi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
فكر كنم مشكلتان با اين افزونه حل بشود

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام من این ماژول رو استفاده کردم ولی ثبت نمی کنه
خیلی ها از این افزونه استفاده میکنند . شما سعی کنید تنظیمات رو کامل انجام بدید و اگر مشکل داشتید مطرح کنید.
(۳۱-۳-۱۳۹۱ ۰۱:۱۸ صبح)Reza Ganji نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خیلی ها از این افزونه استفاده میکنند . شما سعی کنید تنظیمات رو کامل انجام بدید و اگر مشکل داشتید مطرح کنید.
سلام جناب گنجی می دونم ولی تو قسمت تنظیمات ماژول در پارامتر های ماژول یه قسمت تنظیمات استایل داره که هیچ و یه قسمت دیگه تنظیمات ایمیل داره که من ایمیل های مربوطه را وارد کردم

و تو قسمت های پارامتر های افزون هم دست بهش نزدم

حالا تکلیف چی میشه؟
دوست عزيز آن چيزي كه الان من مي بينم شما استفاده كنم ماژول كشوئي ثبت نام است
نه تماس با ما ؟
دوست عزیزم جناب fidoman !
شما از لینک زیر جهت دانلود اقدام بفرمایید و نصب کنید حتما در صورت وجود مشکل ، به علت تجاری بودن در پیغام خصوصی مطرح بفرمایید بررسی و رفع میگردد !

لینک مرجع