پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: مشکل در ماژول بانک ملت
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
دوستان تو این ماژول تو این قسمت ها چی باید بنویسم ؟؟

پارامترهای ماژول
پسوند کلاس ماژول
آی دی ترمینال
نام کاربری
رمز پذیرنده
شما از بانک ملت درگاه گرفتید ؟
2 قسمت اول رو خالی بزار اگر به تنظیمات php و css و js سایت آشنایی نداری و اون 3 قسمت هم باید از بانک ملت تحویل بگیری ! به شعبه مراجعه کن و برای خرید و پرداخت اینترنتی اقدام کن.
برای راه اندازی درگاه
یه مراحلی باید گذرانده بشه
اول باید از شرکت به پرداخت خدماتی رو که میخواید ثبت نام کنید و براتون مشخصه ها رو ارسال می کنند
از قبیل همون چیز هایی که گفتید
برای گرفتن درگاه باید چیکار کنم؟؟؟

من درگاه نگرفتم ..
دوست من این 2تا فایل ضمیمه را دانلود و مطالعه بفرمایید و برای ثبت درخواست هم به لینک زیر مراجعه بفرمایید .

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اگر میخواید از خدمات ملت استفاده کنید وارد سایت دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بشید
با شماره ههای تلفنی که درج کردن تماس بگیرین و به ایمیلتون به فرم میفرستن که اونو باید پر بکنید و بعد از اسکن به همراه مدارک که در فرم ارسال می شود براشون میل یا فکس کنید تا اونا بررسی کنند و نتیجه رو به شما خبر می دن
فقط در پر کردن فرم ها و ارسال مدارک دقت کنید
چون اگه چیزی ناقص باشه پیگیری نمیشه
دوست عزیز tobasms !
لطفا قبل از ارسال پاسخ حتما پاسخهای داده شده قبلی را مطالعه بفرمایید تا از ارسال اسپم و پاسخ تکراری جلوگیری بشه و باعث سردرگمی کاربران عزیز نگردد !
ممنون از شما
لینک مرجع