پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: درخواست افزونه دانلود غیر مستقیم
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
سلام دوستان عزیز
من یه افزونه میخوام برای دانلود هام که از سایت دیگه لینک کنم بهش.یعنی من که از هاست mediafire.com استفاده میکنم تو درج مطلبم بتونم بهش لینک بدم از اون سایت یا کلا سایت خارجی..چون یه جا خوندم با اضافه کردن لینک به عکس سایت رو مشکل دار میکنن
آمار و دانلود مستقیم و... هم داشته باشه عالیه
شما چی پیشنهاد میکنین؟
باتشکرSmile
فکر میکنم با داکمن بتونید لینک اکسترنال هم بدید ، ولی توی مطلبتون نمیشه استفاده کرد ، البته تا جایی که من میدونم ...

ولی چون لینک شما مستقیم نیست نمیشه اونطور که شما میخای روش حساب کنید ، بعد لینک به تصویر دادن چطوری سایت رو دچار مشکل میکنه ؟
راستش من منظورتون رو از سوال متوجه نشدم ولی با فوکا دانلود امکان قرار دادن لینک خارجی هم هست که بعد به راحتی میشه توی مطالب ازش استفاده کرد.

موفق باشید
تو دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نوشته اگه درست فهمیده باشم
اونی که گفتی یه لینکی چیزی ازش میدی؟
یعی شما پیشنهاد میکنی از عکس استفاده کنم؟یه مشکل دیگه هم که عکس داره لینک رو تو صفحه جدید باز نمیکنه!
باتشکرRose
(۲۸-۳-۱۳۹۱ ۰۶:۵۵ صبح)امید نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
راستش من منظورتون رو از سوال متوجه نشدم ولی با فوکا دانلود امکان قرار دادن لینک خارجی هم هست که بعد به راحتی میشه توی مطالب ازش استفاده کرد.

موفق باشید

تستش میکنم الان بهتون خبر میدم ممنون از نظرتون فقط از همه ی امکاناتش با لینک غیر مستقیم میشه استفاده کرد؟
میشه یه توضیح بدید با فوکا چطوری لینک خارجی بدم؟
موقع لینک دادن به عکستون انتخاب کنید توی صفحه جدید باز بشه _blank
(۲۸-۳-۱۳۹۱ ۰۶:۵۵ صبح)majhool_yf نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
میشه یه توضیح بدید با فوکا چطوری لینک خارجی بدم؟

یه دونه فایل جدید دانلود بسازین و از قسمت آخرش لینک خارجی رو وارد کنین.

موفق باشید
سلام

اگه ميخواهيد لينك دانلود را از داخل مطالب نمايش بديد

و گزينه اي براي اون در زير اديتور مطلبتون قرار بگيره ميتونيد از روك دانلود استفاده كنيد.

داكمن هم اين قابليت را داره ولي كاركردش يكم مشكل هست و روك دانلود نه ساده هست و فارسيش هم موجوده
-میشه یه لینک ازش(RockDownload)بدید؟ من فقط تو جومینا دیدم که برای اعضا هست

-راستی دوستان من از فوکا دانلود سر در نیاوردم چون میگه فیال رو باید آپلود کنیم که لینک بده اما من نمیخوام فایلی آپلود کنم تو سایتم..نمیونم چی رو باید آپلود کنم و مجموعه رو هم نمیتونم بسازم و ارور میده
باتشکرRose
میتونید از اسکریپ کلیجا هم استفاده کنید که الان خیلی از سایت ها دارن از این اسکریپ استفاده میکنند.

خیلی پرکاربرد و خیلی هم آسون هست.

موفق باشیدRose
سلام بفرماييد اين روك دانلود

فايل جومينا براي اعضا نيست كلا لينك مشكل داره

تو سايت سازنده هم به صورت رايگان هست

[attachment=4419]
صفحه‌ها: 1 2
لینک مرجع