پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: قالب حرفه ای Yougrids J1.6
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
[تصویر:  1300519344_2_4f006e66d6.jpg]

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
این قالبو نصب کردم این ارور رو میده ( پلاگینش هم نصب شده ) دلیل چیه بنظرتون ؟
نقل قول: Notice: Undefined index: in C:\wamp\www\Joomla\templates\yougrids\yjsgcore\yjsg_stylesw.php on line 102

Warning: require(C:\wamp\www\Joomla\templates\yougrids\layouts/layout.php) [function.require]: failed to open stream: No such file or directory in C:\wamp\www\Joomla\templates\yougrids\yjsgcore\yjsg_main.php on line 36

Fatal error: require() [function.require]: Failed opening required 'C:\wamp\www\Joomla\templates\yougrids\layouts/layout.php' (include_path='.;C:\php5\pear') in C:\wamp\www\Joomla\templates\yougrids\yjsgcore\yjsg_main.php on line 36
با سلام

دوست عزیز بعضی از قالبها هستند که در لوکال با مشکل مواجه میشوند شما روی هاست هم نصب بفرمایید ببینید همین مشکل وجود داره؟

موفق باشید
در تنظيمات ومپ سرور نمايش پيام هاي خطا رو خاموش كنيد!
در قسمت پي اچ پي setting تيك display error رو برداريد!
بله انگار جز اون دسته قالباست که رو هاست کار میکنه. میتونم کاری کنم لوکال جواب بده ؟
مشکلی که داره منوها بالاییش نوع فونتش باید انگلیسی باشه. و اینکه با این سرعت اینترنت نمیتونم هر دقیقه یک تغییر اعمال کنم رو هاست اپلود کنم ببینم چی شد ! کسی میدونه کدوم فایل مربوط به تاپ منو هست حذفش کنم ؟
من اين قالب رو توي لوكال نصب كردم و هيچ مشكلي هم نداره ... !
فايل menu.css رو باز كنيد خط 47

font: bold 80%/37px Tahoma
ميتونيد تغييرات رو ايجاد كنيد
درود
من این قالب رو نصب کردم براحتی نصب و اجرا شد اما شبیه اون عکسی که ازش گذاشتید نشد! پلاگینش رو هم دانلود و نصب کردم و در جوملا فعالش کردم اما بازم مثل اسکرین شات سازندش نشد! لطفا راهنمایی کنید چطور میتونم به اون شکل درش بیارم؟...
این تصویر قالب من: [attachment=974]
اگر شما اون حالت خاکستری رنگ منظورتون هست باید از موقعیت های adv1 و همچنین موقعیت های user 6 , user 7 , user 8 هم استفاده کنید .
در بعضی از قالب ها باید کلاس ماژول هم اعمال بشه که در مورد این قالب من اطلاعی ندارم .
لینک مرجع