پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: ZT Xenia قالب جوملا 2.5
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3
[تصویر:  78.png]

ZT Xenia توسط تیم زووو تمپلت طراحی شده است،زوو به عنوان یکی از بزرگترین طراحان قالب در جهان بشمار ميرود و قالبهاي اين شركت داراي پشتيباني مي باشند . از

خصوصيات اين قالب مي توان پشتيباني K2 CCK ، منوها مگا ، زبان های RTL ، 3D برای نمایش اسلایدی، Piecemaker ، ابزارهای رنگ و ZT Xenia كه بهترین ترکیب از دو

بازده بصری و سادگی ویرایش است را بيان نمود در ادامه بيشتر با ويژگي هاي اين قالب آشنا خواهيم شد ....

[تصویر:  667777.png]

ويژگي هاي قالب:

كاربرد اين قالب در شرکت های بزرگ وب ​​سایت کسب و کار ، نمونه کارها و .... مي باشد.
داراي ساخت ابزار رنگ
پشتيباني از مگا منو
راحي 100 در صد css
سازگار با جوملا 1.5 و جوملا 2.5 فارسي
قالب گوشی های هوشمند آماده
پشتیبانی از زبان RTL
خوب اظهار نظر فایل های CSS و کد پی اچ پی
داراي خودآموز دقیق
به همراه منبع ادوبی فایل های PSD
به همراه بسته نصبي آسان
پشتيباني از k2 cck
`پشتيباني از 3D Piecemaker نمایش به صورت اسلاید
طراحي شامل دو ستونه
داراي 16 موقعیت ماژول آماده
سازگار با مرورگرها IE 7+, Safari, Mozilla Firefox, Opera 9+, Chrome
فشرده سازي فايل هاي css و javascript

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام

شما ابتدا يه جستجو كنيد اين قالب هم تكراري هست و در اين پست ارسال شده

در قالب سه پوشه است
.svn
zt_xenia25_installpackage
zt_xenia25_quickstart
برای نصب چکار باید کرد
(۲۷-۳-۱۳۹۱ ۰۲:۰۶ صبح)mohsen2456 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
در قالب سه پوشه است
.svn
zt_xenia25_installpackage
zt_xenia25_quickstart
برای نصب چکار باید کرد

فکر کنم zt_xenia25_installpackage برای نصب فقط قالب هستش و zt_xenia25_quickstart برای نصب بسته آماده قالب هست.
هر کدوم رو بسته به نیازتون میتونین بکار بگیرین

موفق باشید
نصب کردم ولی اجرا نمیشود
کدومشو نصب کردین؟
روی لوکال هستین یا هاست؟

موفق باشید
روی لوکال است
سلام

شما اگه ميخواهيد سايتتون مثل دمو باشه بايد بسته نصبي يا همون zt_xenia25_quickstart را نصب كنيد.

اگه براي نصب فايل بكاپ گرفته شده مشكل داريد مي تونيد از اين آموزش كه در پيوست قرار دادم استفاده كنيد

اگر هم ميخواهيد خودتون محتويات و ماژولها را نصب كنيد قالب تنها را نصب كنيد

[attachment=4399]
سلام من بسته نصی رو نصب کردم ولی مثل دمو قالب فارسی نبود چرا ؟ نگه ننوشتید فارسی ؟ این قالب باید فارسی بشه؟
از دوستان کسی نیست جواب بده؟
صفحه‌ها: 1 2 3
لینک مرجع