پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: بدنبال یک خبرخوان خوب!
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام
من دنبال یه افزونه مناسب (نمیدونم کامپوننت لازمه یا ماژول) برای استفاده به عنوان خبرخوان (feed reader) هستم. البته این رو با یه سرچ ساده می شد توی جوملا اکستنشن پیدا کرد

ولی چیزی که می خواستم رو نتونستم پیدا کنم.

1-من دنبال افزونه ای برای یک مدیریت کامل روی این موضوع هستم. مثلا در آن واحد بتونه تعداد مختلفی خبر ور از منابع مختلف بخونه و مثل خبرخوان پیشفرض لازم نباشه برای هر سایت، یک ماژول منتشر کنم

2- یا مثلا اگر ماژول بتونه یک صفحه رو بصورت روزانه برام پر بکنه خیلی عالیه. مثلا ستون سمت راست صفحه صرفا تیتر اخبار فلان خبرگزاری باشه، سمت چپ اخبار خبرگزاری دیگری رو اما با عکس بیاره.مثلا در وسط هم نحوه نمایش اخبار قابل دستکاری باشه

3- خبرخوان مذکور، پس از دریافت اخبار از سایت ها، اون ها رو به عنوان اخبار درون یک مجموعه یبروی سایت خودم منتشر کنه. فقط به جای نویسنده نام سایت منبع رو بزنه. یا اول خبر اسم منبع رو بنویسه. میخوام اخبار که وارد سایت شد، طرف با کلیک بروی تیتر خبر، از سایت من خارج نشه و بره توی سایت منبع خبر

کسی چنین چیزی می شناسه؟
اگر برای دومی یا سومی سراغ ندارید از مثال اول لطفا معرفی کنید//ترجیحا غیر تجاری
افزونه ای که جومینا در این مورد منتشر کرده تست کنید.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
لینک مرجع