پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: سیستم تماس با ما شرکت فاکس Fox Contact Form
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4
با سلام چطور میشه فرم رو راست چین کرد من تازه کار هستم ممنون میشم راهنماییم کنید
درود
خوب دوست عزیز اول اینکه من که دان کردم دیدم زبان فارسی هم داره و ساپورت میکنه ولی باهاش کار نکردم،پس شما اول روی زبان فارسی تنظیم کنید،یا اینکه درcssماژول میتونیleftروrightکنی.
یاعلی
در مرحله اول ممنون از پاسخگویی سریع شما به مشکل من فونت فرم و همه مسایل فرم رو چک کردم قسمتی رو پیدا نکردم که اختصاصی زبان فارسی رو انتخاب کنه میخوام نوشته های عنوان هر فیلد سمت راست باشه تو cSS هرچی میگردم با فایرباگ نمیتونم پیدا کنم . ممنون
پس دوست عزیز شما لینک قرار بدید تا بنده و دوستان دیگه بتونیم بیشتر راهنماییتون کنیم.
لطف میکنید به من کمک میکنید منتها من رو سیستم لوکال دارم سایت رو درست میکنم فعلا هنوز نبردم رو هاست چطور بهتون لینک بدم
آهان پس لوکال،ببخشید حواسم به پست بالایی شما نبود،خب دوست عزیزشما css بلدهستید؟؟؟؟
بله تقریبا میشه گفت بلدم
توcss ها بگردید.خب شما تو لوکال نصب کردید،مشکلات لوکال هم خیلی زیاد،باید لینک باشه تا بتونم خوب راهنماییتون کنم.
بازم دوستان نظر میدن.
بازم از اینکه وقت گذاشتید متشکرم
ببینید برای کمک در راست چین کردن بدون دمو آنلاین ممکن نیست.لطفا روی هاست نصب کنید و سپس درخواست بدید دوستان کمکتون کنند.
صفحه‌ها: 1 2 3 4
لینک مرجع