پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: صفحه داخلی جوملا
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
دوستان و اساتید محترم سلام
من امروز به یه مشکلی که به نظر خودم خیلی خنده داره برخورد کردم.من یه صفحه داخلی می سازم و مطالبی رو داخلش قرار می دم .از کجا می تونم لینک اون صفحه رو پیدا کنم و مثلا به بنر متحرکم لینک بدم؟بدون اینکه منو بسازم و اون صفحه رو از طریق منو انتخاب کنم!Joomla 1.5
بستگی داره به نوع سئوتون ولی برای راحتی میتونین اون رو یه بار توی صفحه اصلی منتشر کنین و از نوع آدرس دهیش برای اون و بقیه مطالبتون استفاده کنین.

موفق باشید
بهترین راه اینه که از یه ویرایشگر دیگه بجز ادیتور جوملا استفاده کنید
من از ویرایشگگر دیگه ای استفاده می کنم اما چطوری آدرس اون صفحه رو پیدا کنم و بعد لینک بدم به بنرم
ويرايشگر دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
وقتي ميخوايد به مطبي لينك بديد ، كافيه مثلا روي همون بنرتون لينك بديد و از قسمت لينكهاي داخلي مطلب رو انتخاب كنيد .
البته دقيق يادم نيست ولي همينطوري كه روي زنجير كليك ميكنيد گزينه هاش هست
می تونید یه کار دیگه هم بکنید ابتدا برا همون قسمتی که میخواین لینک بدین یه منو بسازید و منتشر کنید سپس وارد قسمت سایت بشید و روی منو مورد نظر کلیک کنید تا باز بشه حالا به راحتی میتونید ادرس مورد نظر رو از ادرس بار مرور گرتون کپی کنید و عکس رو به اون لینک بدین.
این کار رو کردم اما به محضی که دوباره از انتشار خلرجش می کنم باز نمیشه
منو رو بذارید ادرس رو هم قرار بدید تا براتون درستش کنم
لینک مرجع