پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: درخواست چت روم
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
سلام
دوستان ايام بر شما خوش
دنبال يك سيتم چت روم مي گردم !
كه كاربر فقط با مدير بتواند آنلانين صحبت كند
يعني نتواند با بقيه كاربران صحبت كنند !
پيغام بقيه كاربران را نتواند ببيند
كاربران ديگر هم با او در ارتباط نباشند

فقط مدير و كاربر و همچنين كاربر با مدير با هم آنلاين در ارتباط باشند

ترجيحاً براي جوملا باشد

من چند تا پيدا كردم

jPFChatOnline15d
و
Chat_Factory_1.2.2

ولي كمي بهتر از اينها مي خواهم
فارسي هم ممنون مي شوم
ولي اگر نبود اشكالي ندارد
برای جوملا این پست آقای سمیع عادل رو ببینین
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ضمنا از livezilla هم میتونین استفاده کنین.

موفق باشید
ممنون
گشتم ولي مناسب پيدا نكردم
من از لایوزیلا استفاده کردم، به نظرم برای چت مناسبه.
البته امکانات بیشترش توی نسخه های تجاریش هست ولی برای فقط چت نسخه رایگانش هم کفایت میکنه.

موفق باشید
درود

یاهو چنین سیستمی رو برای شما فراهم کرده است،درست یادم نیست اسمش چی بود اما جستجو میکنم واستون
سلام آقاي امنيني پيدا نكرديد ؟
من برای چت روم از jPFChatOnline استفاده کردم در سایت زیر البته باید عضو بشید تا بتونید ببینیدش فارسی هم هست خیلی هم خوبه نمیدونم چرا می گید چیز دیگه ای می خواید
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شاید منظورتون مسنجره که اونم توی اون سایت گذاشتم ببینید خوشتون میاد؟ گوشه سمت راست پایین سایت که با اون دو نفر می تونند چت کنند بدون اینکه دیگران ببینند
ممنون
کمی بیشتر توضیح می دهید !
ممنون می شوم !
در سیستم چت روم سایتتان
یک سوال داشتم
آیا امکانش است که همه اش خصوصی شود
یعنی کاربر فقط با مدیر در ارتباط باشد
منظورم از سیستم چت روم

لینک بالاست !
اگر خصوصی شود که چت روم نمی شود اون میشه در واقع پشتیبانی آنلاین لینک زیر را ببینید

اینها شاید به دردت بخورن
(۲۰-۳-۱۳۹۱ ۰۸:۴۸ عصر)rezaetemadi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام آقاي امنيني پيدا نكرديد ؟
درود بر شما

راستیتش جستجو کردم،اما نام سرویسش یادم نیست،قبلا در وبلاگ استفاده کرده بودم
معمولا در سایتهای فروش و-پ-ی-ا-ن و س-ا-ک-س استفاده می شوند
سیستمش هم طوری هست که یک کد که وقتی در سایت قرارش دهید به صورت ماژول نمایش داده میشود و اگر شما آیدی یاهتون روشن باشه شخص مقابل از طریق اون ماژول در سایتتون می تونه با شما در تماس باشه به صورت خصوصی

بازم جستجو میکنم
صفحه‌ها: 1 2
لینک مرجع