پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: ماژول Tabs GK5
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
[تصویر:  page_tabs_gk5.jpg]

Joomla 2.5 Module

حتما گاهی براتون پیش میاد که بخواید در یک فضای کوچیک دو یا سه ماژول قرار بدید ، تب سازهای زیادی هستند که این کار رو براتون انجام میدند ، همه با شرکت گاویک آشنایی دارند و حتما Tabs GK4 رو تست کردید .

نسخه جدید این تب ساز معروف که مخصوص جوملای 2.5 ساخته شده ، میشه گفت یه شاهکار در نوع خودشه ...

امکانات جدیدی که در این نسخه وجود داره
کد:
Load & Save configuration
    Full access control list (ACL) support for tabs
    JSON / XML support as the external sources
    option to set individual ID for each tab
    option to set individual animation for each tab
    auto-height
    scalable layout
    new vertical scrolling animation
    MooTools & jQuery javascript frameworks support
    'cleaned' HTML5 code
    recoded and restyled back-end
    12 built-in styles (6 horizontal and 6 vertical) using CSS3 instead of images

دمو : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
برای Joomla 1.5 هم دارید بزارید؟
(۸-۳-۱۳۹۲ ۰۶:۰۴ عصر)gogerd نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
برای Joomla 1.5 هم دارید بزارید؟
شرکت سازنده نسخه ای برای 1.5 ارائه نداده.
باید از ماژول های مشابهش استفاده کنید. در مرجع افزونه های جوملا جهانی یه جستجو بزنید پیدا میکنید
سلام خسته نباشید من تازه با جوملا اشنا شدم این ماژول کاربردش چیه میشه یکم توضیح ساده بدهید ممنون
درود بر شما
این یک Module برای Joomla 2.5 می باشد و برای ساخت تب و زبانه های کاربردی استفاده می شود.
از جمله امکانات آن می توان به موارد زیر اشاره کرد:
ساخت انواع زبانه ها
استفاده از ماژول در تب ها
قابلیت استفاده از کد های XHTML در تب ها
قابلیت به کارگیری بدون استفاده از کامپوننت های اضافی
و ...
(۸-۳-۱۳۹۲ ۰۷:۵۱ عصر)hazrati نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام خسته نباشید من تازه با جوملا اشنا شدم این ماژول کاربردش چیه میشه یکم توضیح ساده بدهید ممنون
اگر به دمو و عکسی که دوست خوبمون در پست اول قرار دادن توجه میکردید کارشو میفهمید.
تب رو که میدونید چی هست؟یک حالت برای مرتب کردن متون و اجزا که امروزه در اکثر مرورگرها هم ازش استفاده میشه.خوب این افزونه تعدادی نوشته یا متن یا هرچیز دیگه که بخواین رو به اون حالت درمیاره
چطور میتونم ماژول در تب ها قرار بدم ؟
فکر نمیکنم ماول نمایش بده چون در تنظیمات چنین چیزی ندیدم.مطالب سایت و محتوای خارجی رو نمایش میده با فرمت xhmtl
سلام
من می خوام یک فرم استخدامی بسازم که قسمت افزودن سوایق کاری مثل لینک زیر باشه:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

با چه ماژولهایی می تونم این کار را انجام بدم؟
البته فرمشو با rs form ساختم ولی ای
ولی اینکه کاربر بتونه یه تب جدید برای سوابق شغلیش ایجاد کنه و دوباره پر کنه را نمی دونم.
ممنون
مشکلتون رو در انجمن مباحث و مشکلات عمومی و در تایک رفع مشکلات اختصاصی آر اس فرم مطرح کنید شاید دوستان کمکتون کنند.
صفحه‌ها: 1 2
لینک مرجع