پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: درخواست افزونه آپلود فایل و لیست آنها برای اعضا**خیلی فوری***
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
با سلام خدمت شما و همکاران و تشکر بابت راهنمایی ها ، افزونه ها و ... تمامی زحماتی که بابت کمک به دوستان می نمایید.
من در حال طراحی سایت برای یک واحد کلیشه سازی هستم دنبال افزونه ای بودم که کاربران بعد از عضو شدن بتونن فایل ارسال کنن اما ذکر چند نکته:
1-هنگام آپلود فایل فرم هم تکمیل نمایند(برای مشخصات فایل ارسالی) یا حداقل فیلدی باشه که بتونن توضیحی رو همراه فایل برا مدیر ارسال کنن.
2-لیست تمامی فایلهای ارسالی برای اعضا نشون داده باشه با اعمال این محدودیت که هر کاربر فقط لیست فایلهای خودشو ببینه نه مال دیگران رو.
3-در گزارش نشون داده شده فقط نام فایلها به عضو مورد نظر نشون داده بشه و فایل بعد از دانلود مدیر حذف بشه تا حجم سایت بالا نره و تنها گزارش متنی باقی بمونه.
4-کاربران فقط حق آپلود داشته باشن و نه دانلود در ضمن تنها مدیر قادر به دانلود باشه نه کاربران و گزارش هم برا مدیر موجود باشه مثل کاربران منتها مدیر مال همه رو ببینه.
5-امکان ارسال سفارش مشابه داخل گزارش برای اعضا وجود داشته باشه.
***تنها دوباره تاکید میکنم که کاربران نباید فایل های ارسالی سایر مشتریان رو ببینند***
می دونم پیچیده شد شرمنده.
ممنون میشم زودتر راهنمایی کنین حتی اگر چنین افزونه ای وجود نداره و یکی از دوستان می تونه اون رو بنویسه حاضر به پرداخت هزینه اش هستم فقط کمی عجله دارم.
منتظر پاسخ درخور و راهنمایی بی شائبه شما Inlove
سلام
به انجمن پارس جوم خوش اومدین Rose
از طریق پ.خ با دوستان افزونه نویس در ارتباط باشین

موفق باشید
سلام
من قادر به انجام هستم
پیام خصوصی بدین
سلام
خسته نباشيد
دوست عزيزم
شما مي توانيد با rs ticet pro اين كار را به راحتي انجام بدهيد !‌
بدون هيچ دردسري !‌

حتي مي توانيد با همان آر اس تيكت معمولي نيز اين كار را انجام بدهيد
كاربر بعد از عضويت وارد پروفايل خود مي شود
فايل را ارسال مي كند
كاربر فقط فايل ارسالي خود را مي بيند
فقط مدير مي تواند فايل هاي ارسالي كاربر را ببيند و همچنين مدير مي تواند فايل را دانلود كند !
(۱۱-۳-۱۳۹۱ ۱۱:۰۱ عصر)rezaetemadi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
خسته نباشيد
دوست عزيزم
شما مي توانيد با rs ticet pro اين كار را به راحتي انجام بدهيد !‌
بدون هيچ دردسري !‌

حتي مي توانيد با همان آر اس تيكت معمولي نيز اين كار را انجام بدهيد
كاربر بعد از عضويت وارد پروفايل خود مي شود
فايل را ارسال مي كند
كاربر فقط فايل ارسالي خود را مي بيند
فقط مدير مي تواند فايل هاي ارسالي كاربر را ببيند و همچنين مدير مي تواند فايل را دانلود كند !
ممنون از راهنمایتون . عالی بود اصلا به فکر خودم نرسیده بود !!!
کلی کاره منو پیش انداختین.
بازم ممنون
لینک مرجع