پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: گالری تصاویر عالی FW Gallery
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
سلام دوستان خوبم
راستش برا یه سایت خیلی دنبال گالری تصاویر گشتم چند تایی رو هم ترجمه کردم و نصب کردم اما زیاد جالب نبود
تا اینکه این گالری رو دانلود کردم که واقعا بنظر من عالیه برا همین گفتم برا دوستان در سایت هم بذارم تا استفاده کنن

برخی امکانات:

استفاده راحت و قابل فهم بودن برای همه
امکانات نسبتا عالی شامل ایجاد مجموعه و زیر مجموعه برای گالری ها
امکان اضافه کردن واتر مارک به تصاویر
داری 2 نوع قالب متفاوت برای بخش نمایش در سایت
و...

این گالری تصاویر رو 100% فارسی کردم و css رو هم مقداری تغییر دادم امیدوارم نصب کنید و لذت ببرید

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام من نصب کردمش وعکس هم گذاشتم ولی تو ماژولها نیست که بخوام بزارمش تو صفحه سایت
(۱۳-۳-۱۳۹۱ ۰۲:۱۵ عصر)parsfutsal نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام من نصب کردمش وعکس هم گذاشتم ولی تو ماژولها نیست که بخوام بزارمش تو صفحه سایت

دقت کنین دوست من، این افزونه ماژول نیست بلکه کامپوننت هستش.
ضمنا مخصوص جوملای Joomla 2.5 هستش.

موفق باشید.
بعد از انجام تنظیمات میتونید منو بسازید و به این کامپوننت لینک دهید.
(۱۳-۳-۱۳۹۱ ۰۸:۱۱ عصر)Reza Ganji نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بعد از انجام تنظیمات میتونید منو بسازید و به این کامپوننت لینک دهید.

ممنون دوست من با راهنمایی شما مشکل حل شد و تونستم این نوع گالری عکس رو هم تو سایتم بزارم
آقا کسی این افزونه رو برای جوملا 1.5 نداره!!!!؟؟؟20
نسخه Joomla 1.5 رو میتونید از خود سایت سازنده بگیرید، فقط دقت کنید که باید ابتدا توی اون سایت عضو بشین.

موفق باشید.
این گالری عالیه
این گالری رو میتونید تبدیل به کد جاوا کنید و برای استفاده وبلاگنویسان

کد گالری تصاویر حرفه ای برای وبلاگ نویسان Rose
مرسی ، ولی خیلی حرفه ای نبود !
تستش کردم اما مشکلی که داره اینه که تصاویر رو لایت باکس نشون نمیده اما میشه کاریش کرد ؟
صفحه‌ها: 1 2
لینک مرجع