پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: .مكشل عجيب در سايت
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام
دوستان در سايت من يك مشكل عجيب وجود دارد
به عكس هاي زير توجه بفرمائيد

[attachment=4287]

[attachment=4288]

ولي حالا به صفحات ديگر كه مي روم رنگ سايت عوض مي شود
يا اينكه كلا به حالت اوليه سايت كه طراحي كردم برمي گردد

كش و ... را بررسي كردم !

[attachment=4289]

[attachment=4290]

[attachment=4291]

ممنون مي شوم راهنمائي بفرمائيد !

ببخشيد
اين هم آدرس سايت
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
احتمالا هنوز روی هاستتون قالب اولیه وجود داره؟ درسته؟

با توجه به نسخه جوملاتون که 1.5 هست:
برین داخل مدیریت قالب ها و روی نام قالب قبلیتون کلیک کنین تا به ویرایشش برین.
از اونجا گزینه ی "تخصیص منو" رو روی هیچکدام قرار بدین.

موفق باشید.
همش براي يك قالب است
آن دو تا رنگ هم كه ديديد رنگ بندي قالب مورد نظر است !‌
و قالب ديگري موجود نيست !‌

داشتم بررسي مي كردم
متوجه يك موضوعي شدم
در همه صفحات مشكل برطرف شده جز اين صفحات !‌
منو محصولات برويد بعد روي دوربين كليك كنيد و بعد روي يكي از گزينه ها كليك كنيد ، مثلا دام
مي بينيد كه صفحه آبي مي شود !‌
يا منو محصولات شبكه كه مانند دوربين است و يكي دو تا منوي ديگر كه نح.ه نمايش محصولات به اين صورت است
من تمام صفحاتتون رو دیدم همش با همون استایل قرمز نمایش داده میشه.
ضمنا عکس هایی که گذاشتین که دارای url های متفاوتی هستن یعنی این دو عکس از دو سایت متفاوت هست؟؟؟

دو تصویر اول آدرس دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دارن و سه عکس دوم آدرس دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
هستند.

موفق باشین
يعني الان اين صفحات زير با همان استايل قرمز است ؟

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

و مابقي صفحات

درباره ان عكس ها من متوجه نشدم
ممنون مي شوم بيشتر توضيح بدهيد
به نظر شما محتويات پوشه cash سايت را پاك كنم !
مشكلي به وجود مي آيد ؟

آقا اميد ممنون
متوجه موضوع شدم
از راهنمائي شما بسيار سپاس گذارم !
(۱۰-۳-۱۳۹۱ ۱۲:۳۳ صبح)rezaetemadi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
يعني الان اين صفحات زير با همان استايل قرمز است ؟

و مابقي صفحات

نه اینها با استایل آبی هستن.

ببینین شما لینکی که دادین توی پست قبلی آدرسش دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
هست در حالی که طبق پست اولتون آدرسی که دادین یه چیز دیگست؛ *نقل قول زیر رو ببینین:
(۹-۳-۱۳۹۱ ۱۱:۴۹ عصر)rezaetemadi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ببخشيد
اين هم آدرس سايت

خوب الان این دو آدرس دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با هم متفاوتن.
استایل صفحات دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
قرمز هست و استایل صفحات دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آبی هست.

الان بازم مشکلی هست؟

موفق باشین
خواهش میکنم، وظیفه بود. flower
الان صفحات قرمز هستند و جالبه تو صفحه تماس با ما اون اسکرول پایین نمیاد !

فک میکنم هرجا از تگ <h2> استفاده میشه اون نوشته ها و آدرس روس میاد
لینک مرجع