پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: نمایش تعداد افراد انلاین در سرور
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام

من یه سرور گیم دارم میخوام تعداد افراد آنلاین توی سرور رو روی سایت نمایش بدم باید چه کار کنم ؟

ایا ماژولی هست ؟
اقا کسی نمیدونه من باید چه کار کنم ؟
در کل بخش دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
جوملای انگلیسی رو ببین،

می تونی مثلا از افزونه دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
استفاده کنی دموش رو بببین حتما
(۱۰-۳-۱۳۹۱ ۰۶:۲۸ عصر)صدرا حسابی نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
در کل بخش دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
جوملای انگلیسی رو ببین،

می تونی مثلا از افزونه دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
استفاده کنی دموش رو بببین حتما

دوست گلم ممنونو بابت کمکت

ولی من جوملا1.5 هستم چیزی که به من معرفی کردی 1.7 و 2.5 هست
نه دوست من صفحش رو ببین دوباره Joomla 1.5 رو ساپورت می کنه،

از این جا ببینی 3 تا افزونه پایینی به صورت مجزا برای جوملا 1.5:

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(۱۰-۳-۱۳۹۱ ۰۷:۱۷ عصر)صدرا حسابی نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نه دوست من صفحش رو ببین دوباره Joomla 1.5 رو ساپورت می کنه،

از این جا ببینی 3 تا افزونه پایینی به صورت مجزا برای جوملا 1.5:

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عزیز دل نتونستم باهاش کار کنم

چیز ساده تر نمیتونی بهم معرفی کنی ؟

کسی دیگه مینی بهم کمک کنه ؟
ببینین بهترین مرجع افزونه همون جوملا جهانیه.
باید ببینین کدوم افزونه های اونجا به کارتون میاد.
ولی ترجیحا روی هاستتون تست نکنین بلکه روی لوکال یا روی هاست دیگه افزونه ها رو تست کنین.

موفق باشید
لینک مرجع