پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: درخواست منو
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام
من می خواستم با جوملا سایتی مانند
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

درست کنم.1- آیا برای ساخت چنین منویی ،ماژولی وجود دارد؟؟؟
2- هر متن را که باز می کنم کنار آن اسکرول افقی وجود دارد .آیا می توانم چنین امکانی را به متنم بدهم؟؟
ممنون از راهنماییتون
با سلام
برای جوملا چنین ماژولی ندیدم . اگر واقعا مصر به استفاده از این منو هستید باید به صورت دستی با جی کوئری کد نویسی کنید .
جواب سوال دوم من را ندادید؟؟
آیا این کار هم امکان پذیر نیست؟؟
بله تمام این موارد اگر افزونه های جوملایی اش هم موجود نباشد به وسیله کدنویسی قابل انجام است . بالاخره آن سایت هم کدنویسی کرده .
من برای قالب جوملایم دارم یک منویی مانند سایت
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

با html , css درست می کنم . منویم را ساختم ولی در زیر منو ها مشکل دارم . اگر فایل ها را برایتان قرار دهم کسی می تونه کمک کنه. نیاز مبرم دارم.Eyes
شما چندجا این موضوع رو مطرح کردید و من حتی قالبی رو به شما معرفی کردم.
سوال جدید در تاپیک جدید باید مطرح شود و از ارسال موضوعات تکراری نیز بپرهیزید.
مشکلات را در یک تاپیک پیگیری کنید !
شما منو اینگونه میخواهید یا قالب اینگونه ؟
اگر منو اینگونه میخواهید میتوانید از ماژول منو سایدباری که در سایت پارس جوم گذاشتم استفاده کنید البته به اینصورت نیست ولی درکنار سایت قرار میگیرید و میتوانید رنگ منوها رو تغییر دهید.
اگر هم میخواهید قالب اینگونه باشد فکر نمیکنم به جواب برسید چون این روش بیشتر در سایت های استاتیک استفاده میشود ولی قالبی که از جوملارت به شما معرفی کردم جزو معدود قالب های جوملاست که من دیدم اینگونه طراحی شده.
لینک مرجع