پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: کسی میتونه برام یه فرم ساده بسازه؟؟؟
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
سلام به همگی

من هر کار کردم با این فرم ساز کامپوننت فرم ساز BreezingForms-172 که خیلی هم زیباست نتونستم یه فرم ساده بسازم, اگه کسی میتونه برام یه فرم ساده بسازه برای ثبت نام در مدرسه فوتبال بهم بگه تا دسترسی بدم

ممنون میشم.

میخوام فرمم مثل این سایت بشه :
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با فرم ساز RSForm کار کن مث آب خوردنه ...

نتونستی اگر Joomla 2.5 داری برات انجام میدم
جوملا من 1.5

آر اس فرم زیاد جالب و زیبا نیست مثل این ..
(۷-۳-۱۳۹۱ ۰۶:۳۳ صبح)MARKO نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آر اس فرم زیاد جالب و زیبا نیست مثل این ..

اگه منظورتون محیط ادمین افزونه هست که باید بگم برای مخاطبتون تفاوتی نداره هر چند که rsform کنترل پنل فوق العاده ای داره
اما محیط کاربریش توی سایتتون بسته به قالبتون داره.
ضمنا فرم هایی که میسازه از فرمی که شما لینکشو دادین واقعا قشنگتره.

موفق باشید
میشه لینک آر اس فرم فارسی را قرار بدید تا من استفاده کنم ؟؟؟
ما من ترجمه نشدست
از ادیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
میتونین تهیه کنین.

موفق باشین
این سایت که شما فرمودید فکر می کنم از فرم ساز art form استفاده کرده و واقعا فرم جالبی نداره .
بر خلاف نظر دوستان به نظر من فرم ساز بریزینگ فرم زیباترین فرم ها را به راحت ترین شکل ممکن تولید می کنه .
عزیز ، اگه خواستی من برات با بریزینگ فرم انجام میدم!!
فقط من به خاطر مشکلات کاری چون زیاد نمیام انجمن بهم ایمیل بزن اطلاعاتت رو.
نیازی نیست فرمساز دیگه نصب کنی
سلام دوستان من از جوملا 2.5.6 استفاده میکنم
با فرم ساز بریزینگ فرم درست کردم منو هم ست کردم ولی نه توسایت نشون میده نه تو مخیط مدیریت preview رو میزنم نشون میده فقط صفحه سفید به همراه لینک Joomla!® Forms Download
رو نشون میده لطفا راهنمایی کنید ممنون
سلام از دوستان لطف میکنند راهنمایی کنند
صفحه‌ها: 1 2
لینک مرجع