پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: خبرنامه پیام کوتاه
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام
من ،خبرنامه پیام کوتاه که در جومینا فعال است را می خواهم.داخل فروم جستجو کردم ویکی از دوستان این خبرنامه (دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
) را معرفی کردند.آیا این خبرنامه،همان خبرنامه ای است که در جومینا فعال است؟؟؟
smsnewsletter چطور؟
در ضمن برای کار کردن این خبرنامه فقط مدیر سایت باید ioncube را فعال کند؟؟؟
برای استفاده از این خبرنامه ها ،حتما باید از شرکت خاصی پیامک اشتراک داشته باشیم؟؟
دوست عزیز لینک شما باز نمیشه
در ضمن برای استفاده از این خبرنامه باید مدیریت هاست شما ioncube را فعال کند که در 99 درصد هاست ها فعاله همچنین باید از پیامک ایرانیان استقاده کنی(دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
)
و اون سیستمی که در خود جومینا فعال است یکی از این ماژول ها می باشد .برای اطلاعات بیشترم می تونی بری سایت خود پیامک ایرانیان تمام ماژول هاشم ببینی.خیلی هم سامانه خوبیه من مدتی ازش استفاده می کنم
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوست گرامی شما اگه از این نسخه افزونه استفاده کنی نیاز به هیچ نوع برنامه ای برای نصب روی هاست نیست .
این نسخه کد باز و اوپن سورس منتشر شده
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوست عزیز من این کامپوننت و ماژول را نصب کردم و یک شماره هم ثبت کردم .سپس وارد مدیریت خبرنامه شدم و متنی هم در این قسمت ایجاد کردم. ولی هیچ اتفاقی نیفتاد . آیا کار دیگری باید انجام دهم؟؟؟؟
در ضمن در پوشه اصلی فایل helper.php خط 84 باید تغییراتی ایجادکنم؟؟؟

ممنونRose
دوست گرامی شما برای استفاده از این خبرنامه باید اشتراک پنل پیامک داشته باشین .که ساتیا پیامک برای پنل وب سرویس اشتراک رایگان میده و شما فقط هرینه ارسال رو پرداخت میکنید.
این افزونه با پنل وب سرویس ساتیا سازگاره و در صورت در خواست میتونیم براتون با پنل خودتون سازگارش کنیم.
ok.پس وقتی پنل را تهیه کردم به شما میل خصوصی می زنم ، تا برایم سازگارش کنید.
ممنونم
لینک مرجع