پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: لینک دهی مطلب
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام دوستان من تازه با جوملا کار میکنم ببخشید سوالای پیش پا افتاده میپرسم
میخوام ی مطلب جدید رو داخل ی مطلب جدید دیگه لینک کنم باید چه جوری لینکش کنم.مرسی
چه جوری لینک مطلب جدید رو بدست بیارم!!!!!!!!!
مرسی
میتونید یک منو بسازید و مطلبی رو که میخواهید بهش لینک کنید و آدرس مطلب جدید رو بدست بیارید
افزونه زیر را تست کنید :
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام

یک منوساختم درجوملا1.5 حالا می خوام این منو رو به یک مطلب لینک کنم چه مراحلی را باید انجام دهم ؟
ممنون ارم از راهنمایی شما
شما مگه كلمه Read more تو اديتورتون ندارين؟؟؟
فقط كافيه اون مطلبي رو كه ميخاين لينك بديد سلكت كنيد و كلمه read more رو بزنين
وبه اون جايي كه ميخاين بعد از كليك بر روي كلمه read more بره
لينك اون صفحه رو بديد....
به همين سادگي!!!
(۷-۱-۱۳۹۲ ۰۳:۰۰ عصر)kmkm نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام

یک منوساختم درجوملا1.5 حالا می خوام این منو رو به یک مطلب لینک کنم چه مراحلی را باید انجام دهم ؟
ممنون ارم از راهنمایی شما

تو عكس ميگم دوست من....
عكس پايين رو ببين
ببخشید
شاید منظور خودمو بد رسوندم
من یم منو درست کردم خوب بعدش می خوای وقتی کلیک میکنم روی منو مطلب جدیدی که درست کردم باز بشه و محتویات اون نمایش داده بشه راستش موندم که چطور منو رو به مطلب جدید لینک کنم
ممنون
اگر منظورتون اینه که یک منویی دارید که میخواید فقط یک مطلب خاصی رو نمایش بده ، مثلا ً دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
که همیشه یکیه و تغییر نمیکنه ، کافیه از مدیریت منوها ، منوی جدید / نوع آیتم منو / یک مطلب خاص رو انتخاب کنید و از سمت چپ از قسمت انتخاب مطلب هم اون مطلبی که ایجاد کردین رو انتخاب کن
لینک مرجع