پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: افزونه ای جهت فرستادن پیام در قسمت ارتباط با ما
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
جوملا Joomla 2.5
افزونه ای جهت فرستادن پیام در قسمت ارتباط با ما برای جوملا 2.5
و امکان ارسال به ایمیل را داشته باشد
سلام دوست عزیز

اگر امکان دارد یک نمونه قرار دهید تا بهتر منظور خود را برسونید

همچین فرمی می خواهید درست کنید؟!؟!

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
از افزونه زیر میتونید استفاده کنید :

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

همچنین با سرچ جمله "تماس با ما" میتونید افزونه های بیشتری در انجمن بیابید !
ممنون آقای گنجی و آقای رازی

بله آقای رازی منظور من همون مدلی بود فقط قسمتی که یادم رفته بنویسم این هست که این افزونه قسمتی رو هم برای ارسال فایل و عکس داشته باشد.

و همچنین بعد از ارسال پیام و یا فایلی یک ایمیل هم به ما ارسال کند

آیا کامپوننت ALFContact این امکان را هم درون خود دارد ؟

در ضمن آقای گنجی من چندین بار افزونه های جوملا 2.5 و 1.7 رو گشتم ولی چنین چیزی رو که میخوام رو نداشتن

با تشکر دوباره
(۱-۳-۱۳۹۱ ۰۱:۱۱ صبح)yokhsan نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ممنون آقای گنجی و آقای رازی

بله آقای رازی منظور من همون مدلی بود فقط قسمتی که یادم رفته بنویسم این هست که این افزونه قسمتی رو هم برای ارسال فایل و عکس داشته باشد.

و همچنین بعد از ارسال پیام و یا فایلی یک ایمیل هم به ما ارسال کند

آیا کامپوننت ALFContact این امکان را هم درون خود دارد ؟

در ضمن آقای گنجی من چندین بار افزونه های جوملا 2.5 و 1.7 رو گشتم ولی چنین چیزی رو که میخوام رو نداشتن

با تشکر دوباره

آقای رازی؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!

راضیه هستم دوست عزیز

شما با استفاده از فرم ساز به راحتی می توانید همچین فرمی را ایجاد نمایید و امکان آپلود تصویر و ارسال رونوشت از ایمیل را هم فراهم آورید.
شرمنده :دی حالا خانم راضیه یا ..

فرم ساز کار همون لینکی رو که دادین رو تو قسمت تماس با ما انجام میده ؟

میشه یک موردی که خودتون هم ازش رازی هستین رو برام معرفی کنین؟
این کامپوننت که من معرفی مردم با جوملا 2.5 سازگار است و برخی افزونه های جوملا 1.5 رو هم اگر به سایت سازنده مراجعه کنید احتمالا برای جوملا 2.5 بروز رسانی شده باشند !
لینک مرجع