پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: مشکل در نصب اسکریپت istagah-takistgah
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام من یک اسکریپت ایستگاه تبلیغاتی رو تو هاست خودم بارگزاری کردم و دیتابیس براش ساختم و تو کانفیگ رو تغییر دادم و دیتابیس جدید رو وارد کردم و همینطور ایمپورت هم کردم ولی وقتی خواستم اجراش کنم این خطا را نشان داد :you are using crack version

اسم اسکرپیت :
istagah-takistgah.com_P30vel_Omid

اگر کسی میتونه راهنماییم کنه Eyes
اين اسکريپت نال شده است و ميتونيد مشکلتون را در انجمن پي سي ول مطرح کنيد.ما از اسکريپتهاي نال شده پشتيباني نميکنيم.امامشکلي هم نيست دوستان ديگر راهنمايي تون کنند
آدرس ساییتون رو بصورت ساب دامین معرفی کنید و فایل ها را در یک پوشه بریزید و در ساب دومین مسیر دهی کنید
به طور مثال:
domain: agahi.ignaweb.ir
سلام خدمت دوستان عزیز.
من اسکریپت نیازمندیها istagah-takistgah.com_P30vel_Omid را روی هاستم ریختم اما سایتم رو رفرش میکردم مشکل دیکد یا از کد خارج کردن میداد. ظاهراً هر کسی که این نوع اسکریپت نیازمندی ایستگاه را در اینترنت جهت دانلود قرار داده تمامی فایلهای PHP رو توسط نرم افزار ZEND کد کرده و برای اجرا روی هاستهای لینوکس باید هاستمون نرم افزارهای کدشکن ZEND روشون نصب باشه یا اینکه خودمون قبل آپلود فایلها رو هاست تمامی فایلهای PHP رو با نرم افزار ZEND از حالت کد ZEND خارج کنیم.
البته من خودم تمامی فایلهای که کد شده بودن رو دیکد کردم و رو هاست لینوکسم آپلود کردم اما بازهم روی سایت چیزی نمایان نشد. جزء پیامهای خطای همیشگی.
اما اینبار پیام خطایش این بود :
Parse error: syntax error, unexpected T_WHILE, expecting ';' in /home/u716187172/public_html/include/function_time.php on line 391

همینطور که از پیغام معلومه. ایراد از یک مشکل یا خطای غیر منتظره که این خطا رو به آدرس بالا نسبت داده یعنی فایل function_time که گفته خط 391 این برنامه مشکل دارد.
که البته من چک کردم مشکلی پیدا نکردم.
اگر دوستان کسی هست کمک کنه.
در ضمن این فایل اسکریپت نیازمندیها رو میتونید از اینجا رایگان دانلود کنین.و هر کسی خواست نصب کنه و مشکلاتتون رو تو این پیج قرار بدین تا باهم تبادل اطلاعات کنیم.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نکته : تمامی فایلهای موجود در این اسکریپت بعد از دانلود. البته فقط PHP ها که کد شدن. زمانی که بازشون میکنیم اولین جمله ای که توی همشون میبینیم اینه که گفته:
<?php @Zend;
3272;
/* ٌ!This is not a text file
و کلی نوشته های به صورت رمزی دیگه. که کمتر کسی سر در میاره. و توضیح داده در مورد نحوه دیکد کردن سورسها.
در بالا هم من توضیح دادم که خودم سورسهای PHP را دیکد کردم اما پیغام بالا رو صفحه سایتم دیده میشه.

دوستان کسی نصب کرده به من هم یاد بده.
ممنونم از همگی
اگه کسی در مورد چگونگی دیکد کردن سوال داشت کامنت بزاره یا ایمیل بده تا بهش توضیح بدم.
با تشکر از همگی
دوستان کسی خواست با من تماس بگیره . با ایمیلم تماس بگیره .

ایمیل من :
ali_design.electronic@yahoo.com
لینک مرجع