پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: مدیریت پیشرفته سطوح دسترسی کاربران در جوملا 2.5
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
سلام
چندتا سوال داشتمQuiet توی جوملا 2.5

هرکس بتونه حتی یکی از سوالارو ج بده ممنون میشمInlove

گفتم همه توی یه موضوع هستن توی یه تاپیک مطرح بشه بهتره:
1- امکان ارسال مطلب توسط اعضا با خود جوملا تا چه حد قابل مدیریت هست و اینکه آیا امکان ارسال مطلب توسط کاربر و نمایش بعد از تاید مدیر وجود داره؟

2- امکان سیستم ارتقاع سطح کاربری بعد از ارسال تعداد پست خاص وجود داره؟ یا مثلا لازم باشه که کاربر ماهانه تعداد مشخصی پست ارسال کنه تا توی سطح خاصی بمونه

3- چه امکاناتی برای تشویق کاربران به ارسال مطلب و مدیریت این مراحل وجود داره؟

4- امکان نمایش مطلب فقط برای سطوح خاصی – مثلا اعضا ویژه

5- امکان نمایش بخشی از مطلب فقط برای اعضا ویژه

6- آیا میشه این عضویت ویژه رو از طریق تعداد مطالب ارسالی یا پرداخت هزینه فعال کرد؟

7- کا2 تا چه حد میتونه توی این زمینه ها کمک کنه؟ و آیا با افزونه هایی که شرایط بالا رو محیا میکنن هماهنگ میشه؟

8- کا2 امکان نمایش ویدئو رو داره.. آیا میشه فقط ویدئوی داخل مطلب رو برای اعضای خاصی قابل نمایش کرد؟

9- اگه چیزی میشناسید که توی این مباحث کمکم میکنه معرفی کنید ممنون میشم...

تشکر از شما و معذرت بابت طولانی شدن
سلام دوست عزیز شما درباره کل این مسائل اول میتونی تست کنی بعد مشکلاتی که برات بوجود میاد رو در انجمن مطرح کنی
بعد از ورود به کنترول پنل جوملا منوی کاربران رو باز کن و گزینه های مختلفی از جمله تعیین سطوح دسترسی ،مدیریت کاربران و ... وجود داره
امتحان و کنجکاوی کردن توش نتیجه بهتری داره!
موفق باشی
تشکر از شما دوست عزیز
تا جایی که میدونم با خود جوملا فقط میشه سطح و برای هر سطح محدوده دسترسی تعیین کرد اما کارایی که من میخوام رو امکانش نیست..
اگر تعیین سطح خود جوملا جوابگوی نیاز شما نبو از پلاگین inlineACL استفاده کنید
(۲۵-۲-۱۳۹۱ ۰۴:۵۵ صبح)mohammas نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اگر تعیین سطح خود جوملا جوابگوی نیاز شما نبو از پلاگین inlineACL استفاده کنید

تشکر از پاسخت دوست من
توی جوملا اکستنشن این پلاگین ظاهرا حذف شده
آخرین نسخه اش رو شما داری؟
اخرین نسخه را از لینک زیر میتونید دانلود کنید که نسخه 1.1 است و دو سه سال پیش در جومفا هم منتشر شده بود و برای جوملا 1.5 است.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نسخه جومفا هم در پیوست براتون قرار میدم.
سایت سازنده هم به ادرس زیر است.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(۲۵-۲-۱۳۹۱ ۰۶:۴۰ صبح)Reza Ganji نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اخرین نسخه را از لینک زیر میتونید دانلود کنید که نسخه 1.1 است و دو سه سال پیش در جومفا هم منتشر شده بود و برای جوملا 1.5 است.

نسخه جومفا هم در پیوست براتون قرار میدم.
سایت سازنده هم به ادرس زیر است.

تشکر جناب گنجی زحمتتون
برای جوملا 2.5 آیا افزونه مناسبی رو برای این کار میشناسید؟
لطفا از این به بعد سوالاتتون رو جداگانه مطرح کنید تا زودتر به پاسخ برسید.
جوملا 2.5 خودش دارای تنظیمات سطوح دسترسی برای همه قسمتها می باشد.
1) شما سطح دسترسی کاربر را اگر روی نویسنده قرار دهید کاربر میتواند مطلب ارسال کند و پس از تایید مدیر منتشر میشود.

2) فکر میکنم با افزونه آلفا یوزر پوینت بتوانید کاربران رو بعد از ارسال تعداد مطلب خاص ارتقا دهید

3) خودتون باید جایزه یا امکانات تشویقی رو برای کاربران مشخص کنید و اگر فایل یا هدیه ای دانلودی بخواهید در نظر بگیرید با آلفا یوزرپوینت هم میتونید.

4) در هنگام ارسال مطلب میتوان مطلب رو برای نمایش گروه کاربری خاصی در نظر گرفت که البته گروههای بالاتر از آن گروه هم میتوانند آن مطالب رو مشاهده کنند.

5) این سوال شما کمی گنک است وقتی کاربری ویژه باشه چرا باید فقط بخشی از مطلب بهش نمایش داده بشه ؟
ولی شما میتونید مطالب رو برای گروه خاصی منتشر کنید و در هنگام ایجاد مطلب این امکان موجود است و متنی که میخواهید عمومی نمایش داده بشه را در متن مقدمه و متنی که دوست ندارید نمایش داده بشه را در ادامه متن درج میکنید و سپس تمامی منوها از جمله منو صفحه اصلی رو برای ویرایش باز میکنید و در سمت چپ و در قسمت گزینه های مطلب نمایش لینک های غیر مجاز که آخرین گزینه هم هست را روی بله قرار دهید.

6 ) به وسیله اتصال آر اس ممبرشیپ و آلفایوزرپوینت میتوان این امکان رو هم ایجاد کرد.

7) امکانات k2 رو خودتون تست کنید ببینید مناسب هست یا خیر و یا افزونه هایی که گفتم باهاش ست هستند یا خیر.

درکل در جوملا 2.5 سطوح دسترسی قابل تنظیم هست و یکی از ویژگیهای جوملا 2.5 هم این است.
(۲۷-۲-۱۳۹۱ ۱۲:۵۵ صبح)Reza Ganji نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
لطفا از این به بعد سوالاتتون رو جداگانه مطرح کنید تا زودتر به پاسخ برسید.
جوملا 2.5 خودش دارای تنظیمات سطوح دسترسی برای همه قسمتها می باشد....

خیلی خیلی ممنون از وقتی که گذاشتید جناب گنجی
سلام پروژه من با جوملای 1.5 استاد بهم گفت که به جز کاربر ادمین یه کاربر به نام علی بسازم و وقتی وارد سایت می شم یک ماژول فقط برای ادمین نمایش بده برای علی نمایش نده و و وقتی با کاربر علی وارد سایت میشم یکی از متن ها فقط برای علی نمایش بده برای ادمین نمایش نده اما اینجا فقط 3 سطح دسترسی داره عمومی ویژه و ثبت نام کرده من هر کدومو انتخاب میکنم ادمین میتونه ببینه لطفا کمک کنیذ تا شنبه وقت دارم:((((((((((
صفحه‌ها: 1 2
لینک مرجع