پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: زیر منویی مانند سایت http://www.sinaih.com/
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
سلام
من می خواستم منویی مانند سایت دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
داشته باشم که بتوانم برای یکسری از زیرمنوهایم عکس قرار دهم. آیا این کار امکان پذیر است؟؟؟؟؟
ممنون از راهنماییتون
دوست عزیز
سلام
اول قالب شما باید پشتیبانی کند
دوم شما باید پلاگین مگامنو نصب کنید تا این امر محقق شود !
با مگا منو مي توانيد چنين كاري انجام بدهيد !‌؟
میشه لینک دانلودش را قرار دهید؟
و اگر آموزشی هم برایش است معرفی کنید.من آن را برای جوملا 1.5 می خواهم.
ممنونم
اکثر سایت های طراحی قالب و افزونه مگامنو دارند مانند راکت تم و آیس تم و....
البته فارسی سازی اونها خالی از دردسر نیست.
لینک دانلود لطفا
همون طور که آقای گنجی گفتند می تونید از قالب هایی که این قابلیت رو دارند استفاده کنید، اکثر قالب های تجاری هم اگر مشخصاتشون رو بخونید قابلیت مگامنو رو دارند.

برای آشنایی بیش تر با مگامنو اگه تا حالا باهاش کار نکردین عبارتش رو در انجمن جستجو کنید.
(برای قرار دادن عکس در زیر منو، عکس را درون یک ماژول html دستی منتشر و سپس در قسمت منوها و تنظیمات اضافه شده برای مگامنو ماژول رو منتشر می کنیم.)

قالب های رایگانی هم هستند که از مگامنو پشتیبانی م یکنن، مثلا دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
که در انجمن معرفی شده قبلا، یا قالبهای رایگان cloudaccess و icetheme
نمیشه تنظیمش کرد با بقیه قالب ها ؟
نه پلاگین های مربوطه باید با قالب سازگار باشن، و سازگار کردن قالب و اضافه کردن قابلیت مگامنو بستگی به قالب متفاوته.

ولی می تونید از افزونه دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
هم استفاده کنید که رایگانه و در انجمن هم معرفی شده قبلا. (ولی خب یه ماژول جداگانس، یعنی منوی خود قالب رو باید غیرفعال و این رو در موقعیت مناسب منتشر کنین.)
با سلام
اگر اشتباه نکرده باشم در انجمن جومینا باید آیس مگا منو برای جوملا 2.5 معرفی شده باشد. اگر جستجو کنید فکر کنم پیدا می کنید.
صفحه‌ها: 1 2
لینک مرجع