پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: درخواست آموزش فرمساز حرفه ای بریزینگ فرم فارسی
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام میخواستم یه فرم قرارداد آنلاین با فرم ساز بریزینگ بسازم کسی میتواند به من کمک کنه که چطور از این فرم ساز استغاده کنم.ممنون
دوست عزیز قبل از هر چیزی لطفا ً انجمن رو جستجو کنید ، جستجو هم نمیکردید سمت چپ پایین انجمن قسمت "پر بازدید‌ترین بحث‌ها" را نگاهی بندازید اولین بحث درمورد بریزینگ فرم هست که توضیحات و آموزشها و مشکلات به 20 صفحه رسیده ... اینها رو مطالعه کنید فکر کنم دیگه مشکلی نداشته باشید

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوست گرامی ممنون مقداری سرم شلوغ بود توجه نکردم باز هم ممنون
دروود به همگی
دیگه کلافه شدم بس گشتم و پیدا نکردم
برا اینکه ماژول لاگین فرم رو بسازم باید چیکار کنم؟یعنی میخام دیزاینش رو که مثلا از بالای سایتم باز بشه
از کجا دانلود کنم؟
میتونید کمکم کنید؟
core desighn هم فایده نداشتTired
ممنونم
از ماژول HOT Login هم میتونید استفاده کنید :

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

همچنین میتونید با استفاده از پلاگین تاپ پنل ماژول ورودی رو در بالا قرار دهید.در همه موارد اگر بخواهید طبق دلخواه بشه باید استایل ها رو ویرایش کنید و یا بدید براتون ویرایش کنند.

از ماژول jQuery Dropdown Login هم میتونید استفاده کنید :

البته افزونه های دیگری هم در انجمن و جوملای جهانی موجود است.
RizVN Login

البته توجه داشته باشید در انجمن نامرتبط پست زدید و باید در انجمن درخواست الحاقات جوملا مطرح میکردید !
لینک مرجع