پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: فرم ورود و خروج
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
سلام بر دوستان عزیزم
کسی می دونه به چه شکل می تونم فرم ورود و خروج پیشفرض جوملا رو عوض کنم کمنظورم از فرم ورود و خروج ماژول نیست که در مو.قعیت قرار می گیره منظورم صفحه ورود و خروجه برای مثال در لینک زیر
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
الان دقیقا چی رو میخاید ؟ این صفحه هیچی نداره بجز یه ماژول ورود و خروج ، فرم هم که همون ماژول پیش فرض جوملاست ... معمولا از صفحه که خارج میشید میاد این صفحه ...

میخاید یه فرم ورود به سایت رو توی یه صفحه قرار بدید یعنی لینک بشه بهش یا چیزدیگه
من دقیقا می خوام یم فرم دیگه بجای فرم پیش فرض جوملا قرار بدم و یا اینکه عکس اون فرم پیش فرض رو بر دارم؟اما نمی دونم به چه شکل
می خوام بکل شکل اون کلید و اون نوشته های پایین برای مثال ایجاد حساب کاربری بره
با ماژول کنار صفحه ام اصلا کار ندارم
خب باید ماژول ورود به سایت رو دستکاری کرد ...

برای حذف تصویر کلید هم یا عکس رو باید بر داری یا توی فایل css حذفش کنی
من هرچی گشتم ماژولش رو پیدا نکردم .ماژولی به نام ورود و ثبت نام هست اما برای این صفحه نیست .برای اون ماژول گوشه راسته.اسم ماژولش پیش فرض چیه؟
از این مسیر باید بری ... اسمش mod_login

کد:
yoursite\modules\mod_login
تو قسمت ماژول هام همون ماژول ورود و ثبت نام از نوع mod-login اما هیچ قابلیتی برای نمایش ندادن عکس ندارد؟
گویا اصلا این ماژول برای اون صفحه نیست
ببین اون ماژول ربطی به تصویر نداره ... تصویر توی قالب جوملا گنجونده شده ... تصویر رو یا با یه تصویر همرنگ قالبت جایگزین کن یا عکسی که دوست داری بزار یا از css لینک تصویر رو باید برداشت ... اون لینک توی قالب جوملاست . دقیقا نمیدونم ولی قبلا برش داشتم . خودمم ازش خوشم نمیاد
آیا ماژولی یا امکانی نیست که بشه شخصی سازیش کرد؟
ماژولای مشابه زیاده ...

سری به سایت جوملا جهانی بزن و جستجو کن

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
صفحه‌ها: 1 2
لینک مرجع