پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: طرح پیشنهادی برای دانشگاه
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
(۲۱-۲-۱۳۹۱ ۰۱:۰۲ صبح)razie نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام

دوستان کسی طرحی را برای سایت دانشگاهی دارد؟

برای این وب سایت.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اگر عکس هم باشد کفایت می کند

با تشکر

(۲۱-۲-۱۳۹۱ ۰۷:۲۹ عصر)razie نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ممنون از اقای گنجی که انقدر با دقت و صحیح جواب می دهند

خیلی تا خیلی ممنون

(۲۲-۲-۱۳۹۱ ۰۷:۱۲ عصر)razie نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ای بابا چرا همه دوستان این طوری جواب می دهند .؟؟؟؟؟؟؟؟//

بابا من گفتم جند نمونه طرح قالب می خواهم برای سایت دانشگاهی

عکس هم باشد کفایت می کند.

با تشکر

دوست گرامی میشه بفرمایید کجا گفتید که طرح قالب میخواهید؟؟؟؟؟؟؟؟
اصلا حرف از قالب زدید شما؟؟؟؟
به هر حال میتوانید از وب سایت های دانشگاه فردوسی مشهد،دانشگاه تهران و اصفهان الگو برداری کنید.اصولا وب سایت های داشنگاه باید نهایت سادگی رو داشته باشند و سریع لود شوند و از امنیت بالایی برخوردار باشند.
در ضمن هر سوالی باید واضح مطرح بشه تا جواب کاملی بهش تعلق بگیره

موفق باشید
این سایت هم یک نگاه بنداز
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان عزیز
ممنون از لطف و توجه شما

قالب متناسب با نیاز دانشگاه را پیدا کردم, بعد از طراحی برای نظر سنجی قرار می دهم
صفحه‌ها: 1 2
لینک مرجع