پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: قالب خبري براي جوملا 2.5
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
سلام به همه Smileمن يه قالب خبري ميخواستم ، تو اينترنت خيلي دنبالش گشتم اما پيدا نكردم،اگه يكي از شما دوستان قالب خبري خوب براي جوملاJoomla 2.5سراغ داريد بهم بگيد.
يه سوال هم داشتم .RoseRoseكسي ميدونه قالب تابناك رو چه جوري به جوملاJoomla 2.5ترجمه كرد و توي جوملاJoomla 2.5ازش استاده كرد؟
خواهشا اين دوتا سوال رو پاسخ بديد.ممنون :
ان شاالله دوستان قالب بهتون معرفی میکنند ولی فکر میکنم آموزش تبدیل قالب های جوملا 1.5 به 2.5 قبلا در انجمن منتشر شده و حتی کامپوننت برای تبدیل فایل xml افزونه های جوملا به 2.5 هم در انجمن معرفی شده است !
انشاالله كه دوستان ميرسونند.اما درباره كامپوننتي كه گفتيد توي سايت جستجو كردم .اما نتيجه نداشت.اگه ميشه لينك آموزششو بزاريد. ممنونRoseRoseRose
این قالب خوبه؟؟؟
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام

اين قالب را هم ببينيد ولي تجاري هست

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
دوست گرامی اگر منظورتون تبدیه قالبه باید فایل xml رو تغییر بدی و مقداری هم css رو عوض کنید اگر وقت کنم خودم کمکت می کنم
درود
دوستان برای تبدیل کمکتون میکنند ولی کامپوننتی که برای تبدیل فایل نصب میخواستید در تاپیک زیر میتونید دریافت کنید.روی جوملا 2.5 هم نصب میشه و مشکلی نداره !
از همه دوستان تشكر ميكنم ميكنم كه وقت ارزشمندشون رو گذاشتند . قالب هايي رو هم كه معرفي كرديد زيبا بود اما خوب ديگه تجاري؟
اگه وقتشو داريد يه قالب رايگان خبري براي جوملاJoomla 2.5معرفي كنيد.(البته پيشاپيش به خاطر اين درخواسم معذرت ميخوام.
قالبی رو که معرفی کردم اگه کارت و راه میندازه میتونم بهت بدمش
اگه بديد كه وقعا منو شرمندتون ميكنيد.Rose
صفحه‌ها: 1 2
لینک مرجع