پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: درخواست افزونه درج خبر با عکس به صورت افقی
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام
وقت بخیر
بنده به دنبال افزونه ای هستم که تیتر مطلب رو به همراه عکس به صورت افقی در کنار هم قرار بده
مثل بخش یادداشت سایت خبرآنلاین

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

از دوستان تقاضا دارم اگر افزونه ای شبیه به این سراغ دارند معرفی کنند
با سپاس
سلام من تو انجمن جومینا یک از یک اسلایدر خطی استفاده می کردم مشابه همین
ببین به کارت میاد

با سپاس از توجه شما
جناب golbazi منظور بنده اسلاید شو افقی نبود
بنده افزونه ای می خوام مثل گلوبال نیوز ، اما به جای اینکه عمودی و زیر هم عکس و تیتر خبر رو بزنه ، به صورت افقی کنار هم این کار رو انجام بده
شما لطفا یه نگاه به خبرآنلاین بکنید
متوجه می شید منظور بنده دقیقا چیست
اگه اسکرول شدن برات مهم نیست ایدا نیوز این امکان و داره
من از Lof Article Scroller استفاده میکنم توی دوتا از سایتهام ، هم میتونی افقی استفاده کنی ، هم عمودی ، هم اینکه اسکرول بشه هم نشه ...

دموش رو توی سایتم ببینید

بالای سایت زیر اسلاید شو ، ثابت

پایین سایت ، متحرک
(۲۰-۲-۱۳۹۱ ۰۹:۵۹ عصر)Pourdaryaei نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من از Lof Article Scroller استفاده میکنم توی دوتا از سایتهام ، هم میتونی افقی استفاده کنی ، هم عمودی ، هم اینکه اسکرول بشه هم نشه ...

دموش رو توی سایتم ببینید

بالای سایت زیر اسلاید شو ، ثابت

پایین سایت ، متحرک

ولی پایین سایت شما اصلا ماژول متحرکی وجود نداره!
لینک مرجع