پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: مشکل در شمارش آمار دانلود فوکا دانلود
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام
فوکا دانلود من بعد از اینکه بعضی فایل ها رو دانلود می کنم یه دفعه بجای اینکه نشون بده یه بار دانلود شده نشون میده 4 بار دانلود شده
کسی میدونه مشکل چیه
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بعد از دانلود رفرش کنید تا آمار رو ببینید
من چند بار صفحه رو رفرش کردم تغییر نکرد همان 21 باقی ماند
اگر کاربر از نرم افزار خاصی برای دانلود استفاده کنه (چون این نرم افزار ها با توجه به نوع کد نویسیشون در مقیاس خاصی به طور مثال : هزارم ثانیه به سرور مورد نظر کانکت و دیسکانکت میشن : برای تست سالم بودن لینک و بعضی هاشون هم ابتدا یک در خواست برای اطلاع از حجم فایل به سرور ارسال می کنند (که از دید افزونه ها این خودش یک در خواست دانلوده ) و بعد سوکت مورد نظر رو می بندن اتصال قطع میشه . سپس باتو جه به حجم فایل رو به چند پارت تقسیم می کنند و هر بار در خواست دانلود یک پارت (از یک بایت تا بایت مورد نظر) رو به سرور ارسال می کنن )افزونه هایی مثل فوکا در هر بار اتصال یک درخواست جدید برای دانلود رو میشناسن و به تعداد شمارش هاشون اضافه میشه (به تعداد کانکت ها)

من با دانلود منیجر تست کردم 4 تا اضافه شد (چون این نرم افزار برای فایل هایی با حجم کم از روش تقسیم بر 4 استفاده می کنه )و بدون نرم افزار 1 (چون ویندوز از روش خاصی برای دانلود استفاده نمی کنه)

بیشتر افزونه از همین روش برای شمارش استفاده می کنند . ولی بعضی ها از Log های گوگل برای تعداد شمارش استفاده می کنند . که خیلی دقیق تره و کد نویسیشم به مراتب سخت تره

سعی کردم تا جایی امکان داره ساده توضیح بدم
عالی بود
پس میشه گفت یه مشکل توی فوکا دانلوده چون با سایر افزونه های مدیریت دانلود تست می کنم مشکلی نداره
آیا راه حلی داره یا جایی بحث شده که مشکل حل بشه
با سلام
من افزونه فوکا دانلود و دو پلاگین مربوطه را نصب کردم و درون مطلب با استفاده از آن لینک دانلود گذاشتم
اما نمیدانم چرا تعداد دانلود را صفر نشان میدهد؟ با اینکه خودم برای امتحان دانلود کرده ام و تا این مدت حتما بعضی مراجعین هم دانلود داشته اند
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

لینک مرجع