پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: بسته فارسی شده برای وب سایت های شرکتی
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3
[/quote]
این کار را انجام بدید و سپس سایتتان را باز کنید و کلید های ترکیبی Ctrl+F5 را بزنید تا مشاهده کنید درست شده.

[/quote]

من همه این کارها رو تست کردم اما چیزی تغییر نمیکنه . لطفا راهنمایی کنید
این کار را انجام بدید و سپس سایتتان را باز کنید و کلید های ترکیبی Ctrl+F5 را بزنید تا مشاهده کنید درست شده.

[/quote]

[/quote]

در صورت تمایل متنی که میخواهدی قرار بدید به همراه دسترسی به مدیریت را از طریق پیام خصوصی ارسال بفرمایید بررسی کنم.
(۲۸-۲-۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ صبح)alim123 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شما باید به قسمت مدیریت منو برید و اون منوی رو که صفحه اصلی و خانگی شماست رو باز کنید در قسمت آپشن های سمت چپ اون قسمتی که نوشته انتخاب نمایش های صفحه ، عنوان مرورگر رو به عبارت دلخواه تغییر بدین . درست میشه.
موفق باشید

سلام دوست عزیز. ممنون بابت راهنماییتون . مشکل حل شد :-)
(۲۸-۲-۱۳۹۲ ۱۲:۱۴ صبح)masoudiv نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(۲۸-۲-۱۳۹۲ ۱۲:۰۴ صبح)ghasedak_404 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

[/quote]

در صورت تمایل متنی که میخواهدی قرار بدید به همراه دسترسی به مدیریت را از طریق پیام خصوصی ارسال بفرمایید بررسی کنم.

[/quote]

از راهنمایی های شما هم تشکر میکنم . مشکل برطرف شد
(۲۸-۲-۱۳۹۲ ۱۲:۱۴ صبح)ghasedak_404 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(۲۸-۲-۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ صبح)alim123 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شما باید به قسمت مدیریت منو برید و اون منوی رو که صفحه اصلی و خانگی شماست رو باز کنید در قسمت آپشن های سمت چپ اون قسمتی که نوشته انتخاب نمایش های صفحه ، عنوان مرورگر رو به عبارت دلخواه تغییر بدین . درست میشه.
موفق باشید

سلام دوست عزیز. ممنون بابت راهنماییتون . مشکل حل شد :-)
(۲۸-۲-۱۳۹۲ ۱۲:۱۴ صبح)masoudiv نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(۲۸-۲-۱۳۹۲ ۱۲:۰۴ صبح)ghasedak_404 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

[/quote]

از راهنمایی های شما هم تشکر میکنم . مشکل برطرف شد
[/quote]

بله درست شد.
پاینده باشید.
ببخشید که من زیاد سوال می پرسم ...
برای حذف یا تغییر قسمت هایی مثل عکس تصادفی ، درباره ما و یا شماره تماس که در پایین سایت نمایش داده شده باید چگونه اقدام کرد ؟
بايد ماژولشو غير فعال كني يا تغيير بدي. از قسمت مديريت ماژولها
ممنون از راهنماییتون :-)
باز هم یه سوال دیگه :-)
چجوری میشه اسلایدشو رو بصورت اتوماتیک درآرود ؟
(۱۵-۳-۱۳۹۲ ۰۸:۵۵ عصر)ghasedak_404 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
باز هم یه سوال دیگه :-)
چجوری میشه اسلایدشو رو بصورت اتوماتیک درآرود ؟

درود بر شما
لطفا سوال جدید در تایپیک جدید!
در تنظیمات اسلایدشو به دنبال آن باشید و آنرا تنظیم کنید

شاد باشید و شادی بخش دیگران
دوست عزیز من چیزی پیدا نکردم . برای همین مزاحم شدم
صفحه‌ها: 1 2 3
لینک مرجع