پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: چه طوری چنین کادر هایی دور مطالب ایجاد کنم ؟
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
با عرض سلام خدمت دوستان .

به دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مراجعه کنید:

اون پایین سایت توجه نکات قابل توجه بعدش چند تا نکته نوشته که دور هر نکته یکسری کادری وجود داره . چه طوری میشه چنین چیزی ایجاد کرد ؟
با رنگ های مختلف ؟

ممنون میشم دوستان راهنمایی کنید .
سلام
خيلي از از قالب هاي جديد، تاپيپوگرافي دارن و مي تونين با امكانات خود قالب، چنين كادرهايي رو ايجاد كنين. غير از اون هم پلاگين هايي براي تاپيپوگرافي وجود داره مثل xtypo

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
رو ببينيد
درود .

تشکر .

الان اگر من بخوام دقیقا چنین چیزی در وب سایتم داشته باشم باید از کدام افزونه استفاده کنم ؟
لطف می کنید دقیقا همان افزونه را لینک بدهید ؟

بدون افزونه نمیشه ؟

ممنون میشم راهنمایی کنید .
لینک خیلی خوبی ممنون
درود .

دوست عزیز ظاهرا دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
چیزی است که بنده دنبالشم . اما ظاهرا باید در سایت ثبت نام کنی . کسی از دوستان این افزونه را نداره ؟؟؟

ممنون میشم دوستان راهنمایی کنند .
خب راحت ميتونيد توي سايت ثبت نام كنيد ؛‌ هزينه اي كه نداره پلاگين ، بعد از ثبت نام و فعال سازي حساب كاربري افزونه رو رايگان دريافت كنيد ..
حتي با حساب كاربري توئيتر و فيس بوك هم ميتونيد وارد سايتشون بشيد ...
من این پلاگین رو دانلود کردم و برای دانلود در پیوست قرار دادم.

نام پلاگین : XTypo Plugin

در سایت سازنده من همین یک نسخه را دیدم و تست نکردم روی جوملا 1.5 هم جواب میده یا خیر
درود .

من از دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
استفاده می کنم .

طبق سایت جومینا من همان کد هایی که گفته در مطالب قرار میدم اما چیزی نمایش نمیده !!

پلاگین فعال هست . کد ها را هم به صورت Html و هم بدون Html میذارم . یعنی هم هم مطالب را در حالت Html قرار میدم هم به صورت عادی کد را قرار میدم فایده ای نداره !!!

دوستان لطف می کنید راهنمایی کنید ؟

نقل قول: درود .

من از این پلاگین جومینا استفاده می کنم .

طبق سایت جومینا من همان کد هایی که گفته در مطالب قرار میدم اما چیزی نمایش نمیده !!

پلاگین فعال هست . کد ها را هم به صورت Html و هم بدون Html میذارم . یعنی هم هم مطالب را در حالت Html قرار میدم هم به صورت عادی کد را قرار میدم فایده ای نداره !!!

دوستان لطف می کنید راهنمایی کنید ؟

این سؤال خود را در انجمن جومینا مطرح کن
چون اون تیم این افزونه رو منتشر کرده است !

ولی من هم از این استفاده کردم !
با بعضی از قالب ها سازگاری نداره
برای من که اینطور بود !
شاید برای شما هم همین طور باشه

موفق و پیروز و سربلند باشید Rose
درود .
چون اونجا نه خوب پاسخ میدن نه زود گفتم اینجا بپرسم . حالا هر کسی از دوستان اگر لطف کند راهنمایی کنید ممنون میشم .
لینک مرجع