پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: یه خواهش دارم از دوستان با تجربه ..!!
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
سلام به همگی.
من تو طراحی یک سایت دچار مشکل شدم و به دلایلی هم نمیتونم این سایت و فعلا باز بزارم. .اسه همینم نمیتونم لینک بزارم تا همه مشکل من و برطرف کنند.
من یکسری مشکلات دارم تو قالب tabnakv3 :
1. میخوام که مطالب صفحه اول سایتم بعد اینکه کلیک شد مثل این دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
که سایت اصلی این قالبه , کامل نشون بده. ولی مال من بطور فشرده نشون میده.
2. منو های قالب من چپ چین شده در حالی که منو اصلی این قالب درسته.

اگه کسی میتونه کمکم کنه بگه تا من دسترسی بدم بهش
ممنون میشم اگه کمکم کنید.
درود
لا اقل یک تصویر ازش بزار
در ضمن از هر کسی هم کمک نخواه! چرا؟ واسه اینکه ممکنه اون فرد از روی صداقت بیاد و به جای اینکه مشکلتو برطرف کنه،خرابترش کنه
دروود بر شما
مرسی
یه عکس تو این لینک گذاشته بودم
[تصویر:  lujb9kwerdgf7vbfdm1.png]

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شما میتونی کمکم کنی؟؟؟
ببینید برای اینکار باید ماژول هایی رو که برای نمایش اخبار استفاده میکنید و در موقعیت فکر میکنم چپ قرار دارند برای ویرایش باز کنید و در قسمت تخصیص منوها فقط صفحه اصلی رو انتخاب کنید تا فقط در صفحه اصلی نمایش داده شوند.
مثلا همین ماژول اخرین اخبار رو در مدیریت ماژول ها پیدا کنید و این کار رو انجام دهید.
فکر میکنم این قالب موقعیت هاش شرطی باشه و نیازی هم به اون کاری که در تاپیک قبلی گفتم نباشه.
باید تست کنید.
همانطور که استاد گنجی فرمودند این قالب موقعیت هاش شرطی هستند و نیازی نیست که کار هایی که در پست قبلیشون گفتند رو انجام بدید
اینکارو کردم ولی بازم نشد...!!
Eyes
Eyes
مشکل و پیدا کردم دوستان

ممنون از شماها

مشکل از ماژول تبلیغات بود که نمیزاشت مطلب کامل نشون داده بشه.
من ماژول تبلیغات و که برداشتم مشکل حل شد.

مرسی از همه بابت راهنماییهای خوب و مفیدتون.

مرسی
خوب این ماژول تبلیغات رو هم میتونید فقط در صفحه اصلی منتشر کنید البته اگر دوست دارید تبلیغات نیز در سایت استفاده کنید !
آره اینکارو کردم ودرست شد.
ممنونم از شماها

واقعا من اگه این پارس جوم نبود ....

ممنون ازهمه شماها.

فقط یه سوال دیگه هست :
تو سایتم منو اول راست چین بود ولی الن رفته سمت چپ
و
اخبار تایپی من رنگش آبی شده وبا بکراندش یکی شده و نشون نمیده خوب

نگاه کنید ..
[تصویر:  i9folzm9w2ygwb78if.png]
دوست عزیز کار شما مثل چیدن یک پازل شده،با عوض کردن موقعیت بعضی از ماژول ها و کمی دستکاری درست میتونی به اون چه که میخوای برسی
دقیقا
درسته دوست عزیز

حالا میتونید بهم بگید این دوتا مشکل و چطوری حل کنم؟؟؟؟

ممنون میشم
صفحه‌ها: 1 2
لینک مرجع