پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: مشکل با فرم ساز
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
با عرض سلام خدمت دوستان .

شرمنده اگر سوالم را جای بدی پرسیدم چون واقعا نم یدونستم باید در کدام قسمت مطرح کنم .

من یک کاموپنت فرم ساز نصب کردم الان میام فرم ایجاد کنم فلید ها و نام فرم ساز به صورت ؟؟؟ در می اید!!!!
پرسجو کردم گفتن باید collation فیلد های جدول های مرتبط با افزونه رو در بانک اطلاعاتیتون روی iutf8-unicode-ci بذارید . اما من هرچی گشتم نتونستم پیدا کنم !!!
کسی از دوستان لطف می کنه با استفاده از عکس توضیح بده دقیقا باید کدام قسمت و چه طوری انجام داد ؟

یک دنیا ممنون میشم راهنمایی کنید .

در ضمن یک سوال دیگر :
چه طوری و از کدام قسمت میشه نام فارسی یک کامپوننت را تغییر داد ؟

ممنون میشم دوستان واضح و کامل توضیح بدهند
*تایپیک منتقل شد*

از چه فرمسازی استفاده میکنید؟!

در رابطه با نام کامپوننت هم ، نام در فایل xml هر کامپوننت درج شده که میتونید تغییرش بدید.
درود .

تشکر دوست عزیز .

از دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
. فقط لطف می کنید از اینکه مشکل پایگاه داده را چه طوری حل کنم عکس بگیرید و مرحله به مرحله شماره گذاری کنید ؟ ( خیلی ممنون میشم )

من چون کار کردن و فارسی بودن این فرم ساز خوب بود از این فرم ساز استفاده کردم اگر دوستان فرم ساز فارسی و کار کردن باهاش برای جوملا 1.5 سراغ دارند لطف کنند اطلاع بدهند . البته این مشکل را هم دوستان اموزش بدهند .

عزیز یه افزونه هست به نام utf-8 changer که میتونی از توی امضا من دانلود کنی!
توی متفرقه
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

روی هاستت نصب کن و کل colliation رو به utf-8 persian عوض کن مشکلت حل میشه!

اگرم سوال داشتی بپرس
موفق باش
درود .

تشکر دوست عزیز gogerd اما قصد نصب این همه افزونه روی سایت ندارم . اگر چند تا عکس از پایگاه داده بگیرید و دورش خط بکشید و شمراه گذاری کنید مشکل من حل میشه .

روی لوکال هم نصب میشه .

ممنون میشم دوستان راهنمایی کنند .
توی سایت نصب نمیشه عزیز توی هاستت نصب میشه!
بعدش که کارت انحام شد پاکش کن!
راه حلش اینه حالا خود دانی!
لینک مرجع