پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: مشکل در نصب قالب یک بسته نصبی
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام

من از یکی از مدیران سایت کمک می خوام . من یک بسته نصبی از یک سایت خریدم که جوملا 1.7 میباشد اما متاسفانه مقتی که نصب میشه اون قالبی که مد نظر میباشد در مدیریت قالب نمیاد
در صورتیکه که هر دو 1.7 هست اگرمیشه یکی از دوستان اگر میتونه مشکلم حل کنند لطفا اطلاع بدن یا اطلاعات هاستمو بدم یا اینک بسته را براشون بفرستم آخه 50000 هزارتومان بابتش پول دادم و حالا اون شرکت اصلا جوابمو نمیدن

با تشکر
شما بسته رو چه جوری نصب می کنید؟

اول محتویات فولدری که معمولا به نام QuickStart هست رو در روت هاستتون آپلود کنید، بعد آدرس سایت رو بزنید و مراحل نصب جوملا رو انجام بدید و در آخرین مراحل نصب می تونید بزنید اطلاعات نمونه هم نصب بشه تا مثل دموی قالب بشه سایت!
من همه موارد را انجام دادم من قبلا بسته های دیگه ای هم نصب کردم اما این بسته نمی دونم چه مشکلی داره که این بلا را داره سر ما میاره من براتون بسته را ارسال کردم اگر میشه یک امتحانی در لوکال انجام بدید ببینید مشکلش چی هست ممنون شما
سلام
جناب صدرا حسابي عزيز
شما كه مدير هستين بايد به اين دوستمون اول تذكر ميدادين كه قوانين رو رعايت كنن و عنوان مناسب براي تاپيكشون به كار ببرن
سلام آقای پردل بله حق با شماست Rose
چون چند تا تاپیک رو با هم باز کردم حواسم نبود، نام تاپیک رو اصلاح کردم.

لینک مرجع