پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: جی کوئری در کنارپلاگینهای جوملا
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام.من توی میخوام توی سایتم یه سری افکتهای جی کوئری بزارم و ضمنا از fancybox هم استفاده میکنم.ولی وقتی فایل جی کوئری دستی که کدهای خودم رو توش مینویسم رو در تگ heaed درفایل index.php معرفی میکنم با پلاگین fancybox تداخل پیش میاد. به صورت تکی کار میکنند اما با هم کار نمیکنند.مثلا وقتی یه سری افکت به بخشهایی از سایت میدم و یه لینکی رو بوسیله پلاگین لایت باکس مشخص میکنم مرورگر خطا میگیره که fancybox یه تابع نیست ومثل این میمونه که پلاگین fancybox نادیده گرفته میشه وفقط به فایل دستی که در تگ head معرفی کردم اکتفا میکنه.لطفا راهنمایی کنید که چطور فایل js خودم رو هم در کنار سایر پلاگینهای مربوط به js داشته باشم.
من نیز مشکل تداخل جی کوئری رو در جوملا دارم
شما باید یکبار جی کوئری برای پلاگین هایی که استفاده میکنند لود کنید وقتی از چند ماژول و پلاگین استفاده میکنید که از جی کوئری استفاده میکنند و همه اونها جی کوئری رو لود میکنند سایت با این مشکل مواجه میشه .
در این مورد قبلا در انجمن راهنمایی شده است.
باید جی کوئری هایی که دستی می نویسید رو اصطلاحا no conflict کنید
این لینک و مطالعه کنید اطلاعات خوبی داده
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
لینک مرجع