پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: قالب جوملا
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
دوستان کسی شبیه این سایت ها چه ترجمه شده و چه ترجمه نشده
کسی مثل اینا سراغ داره
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شبیه این چیزی که میخای سراغ ندارم ولی میتونم برات طراحی کنم
خاستی پ.خ بده
هردو قالب راحتی هستند میتونی براحتی خودت درست کنیBlush
من کار با این برنامه هارو بلد نیستم
برنامه لازم نیست
اگه کمی php و css بلد باشی خیلی راحت میتونی بنویسی
از قالب دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
استفاده کرده
با ارتیستر میشه طراحی کرد یا نرم افزار خاصی داره
من تجربه تو این زمینه ها ندارم
کسی میتونه این قالب و پیوست کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
هرکاری کردم نشد دانلود کنم ..

بزارین تو انجمن تا همه استفاده کنن

مرسی
قالب Dominion تجاری است و باید در سایت وارز دنبالش بگردید و نمیشه در انجمن قرار داد ولی دوستان میتونند براتون در پیام خصوصی براتون ارسال کنند .
ممنون میشم اگه کسی داره برام بفرسته چون یک نفر ازم خواسته حتما مثل این سایت براش درست کنم

مرسی
مشکل حل شد خودم دانلودش کردم

مرسی
(۲۰-۱-۱۳۹۱ ۱۱:۵۰ عصر)tobasms نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان کسی شبیه این سایت ها چه ترجمه شده و چه ترجمه نشده
کسی مثل اینا سراغ داره

این مورد شبیه به قالب tigon.ir است. با این تفاوت که تصویر وسط صفحه سایزش کوچیکتر است.
من می تونم طراحی کنم. اگر خواستی با شماره داخل امضاء تماس بگیر.
صفحه‌ها: 1 2
لینک مرجع