پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: دانلود رایگان ESET نسخه اصلی
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
با سلام

امروز جناب پردل درمورد افزونه های Red اطلاع رسانی کردند و من ازشون تشکر میکنم .
وظیفه خودم میدونم از اونجایی که وبسایت ESET بریتانیا اقدام به اهدای لایسنس 6 ماهه آزمایشی به کاربران اینترنت میکنند . این وبسایت رو معرفی کنم ، هر چه سریعتر اقدام به ثبت اطلاعات خودتون برای دریافت سریال نامبر کنید .

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سایت ESET در صورتی صفحه بن شدن ای پی رو به شما نمایش میدهد که با تغییر آی پی توسط چیزپی ا.ن یا غیره وارد ادرس بالا شوید ولی با ای پی حقیقی خودتون وارد شوید مشکلی نخواهد داشت.
ما حتی این امکان رو در انجمن خودمون هم داریم که اینگونه آی پی ها رو بن کنیم.
من یوزر و پسورد رو گرفتم و انتی ویروسم رو که چند روزی بود آپدیت نشده بود آپدیت کردم.
معمولا ً هر نرم افزاری بصورت آزمایشی یه مدتی قابل استفاده است ، این آنتی ویروس هم یک ماه نسخه آزمایشی در اختیار کاربران قرار میده .

یکی از راحت ترین سایتهای ESET برای دریافت یک ماه بروزرسانی رایگان دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
میباشد .

بوسیله وبسایتهایی مثل دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
میتونید ایمیل موقتی ساخته و کد فعال سازی جدید رو از سایت دریافت کنید
لینک مرجع