پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: مشكل با نصب قالب
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
سلام دوستان.
بنده چندي پيش از يك فروشگاهي يك قالب خريدم كه فروشنده ميگه قالب لايسنس داره و بايد خودمون نصبش كنيم و بنده قبول نكردم.از دوستان خواهشمندم كسي ميدونه چطوري بايد لايسنس اين قالب رو غير فعال كرد؟

در ضمن قالب نصب ميشه ولي وقتي ميذارمش پيشفرض و سايت رو باز ميكنم اين ارور مياد
Unable to find Gantry library. Please make sure you have it installed
معمولا فایل های قالب رو با نرم افزارهایی مانند یون کیوب و سورس گاردین کد میکنند که فقط برروی یک دامنه نصب بشه و برای برداشتن لایسنس باید دکد بشه که برای برخی نرم افزارهایی که کد میکنند این امکان وجود نداره.
شما قبل از خرید باید دقیقا بررسی کنید.
برای نصب قالب و استفاده نیاز است فرم ورک رو نیز نصب کنید.
تاپیک زیر را مطالعه کنید :
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

افزونه های مورد نیاز برای دانلود قرار داده شده و اگر به نسخه جوملای شما سازگار نبود از سایت سازنده دریافت و نصب کنید.
درکل بد نیست بدید خود فروشنده براتون نصب کنه.
سلام آقاي گنجي.با عرض معذرت.لينكي كه وارد كرديد براي همين تاپيك هستش.لطفا اصلاح كنيد.با تشكر
نقل قول: تاپیک زیر را مطالعه کنید :
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

از لینک بالا استفاده کنید.
آیا راهی داره که این کد شکسته بشه
این قالب رو من 90 توم خریدم البته قرار بود برامون طراحی کنه که بعدا متوجه شدم اصلا طراح نیست و این هم قالب ترجمه شده هست
حالا هم نمی خوام باهاش رابطه ای داشته باشم به خاطر همین میخوام کد یه جوری برداشته بشه
خیلی واجبه
مشکل شما فقط با اینه ؟؟ ~~~>> Unable to find Gantry library. Please make sure you have it installed

اگر فقط همینه که کتابخانه Gantry رو نصب کنید مشکل حل میشه
این بسته که شما خریدید فقط برروی یک دامنه نصب میشود و برروی دامنه های دیگر قابل نصب نیست.
میتونید همون قالب رو بسته نصبیش رو از سایت های وارز دانلود کنید و استفاده کنید.
من فایل رو با راهنمایی شما ( آقای گنجی ) روی یه دامنه و هاست دیگه برای تست نصب کردم و بدون مشکل بالا اومد
حالا هم حذفش کردم
ولی الان میخوام رو سایت و هاست اصلی نصبش کنم تو مرحله آخر این ارور زیر رو میده
باید چکار کنم

Forbidden

You don't have permission to access /installation/index.php on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.

خیلی واجبه
ممنون
دسترسی فایل ها و وپوشه ها رو چک کن درست باشه
همه درسته
روی یه دامنه و هاست دیگه بالا میاد ولی روی این هاست و دامنه ای که اصلی هست این ارور رو میده
صفحه‌ها: 1 2
لینک مرجع