پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: درخواست فوری یک افزونه سفارشی
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
دوستان سلام
من لنگ یه افزونه هستم البته خیلی وقته خودم یجورایی مبتدی هستم و نمیتونم کدنویسی کنم
اگر کسی لطف کنه این افزونه رو بنویسیه و به من و خیلیا که نیاز دارن هدیه بده بعنوان عیدی ممنون میشم
البته این افزونه 2صورت داره
یا فقط برای کاربردی که من میخوام یا برای همه سیستمها و این بستگی به تخصص و حوصله نویسنده افزونه داره
یکی از عزیزان سیستم رایگانی رو برای مدیریت مدارس بصورت اسکریپت ارائه داده که میتونید در آدرس زیر اونرو ببینید و دریافت کنید
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من میخوام مثلا در نسخه نهایی 1.4.5 یا حتی قبلیا ، یه ماژول باشه که مستقیم از صفحه اصلی سایت نام کاربری ، رمز عبور و نوع مدیریت رو انتخاب و وارد بشیم
ممنون میشم دوستان کمک کنند
من که متوجه نشدم دقیقا شما چه می خواهید !
شما بگوئید دقیقا چه کاری می خواهید انجام بدهید !
سلام
ببینید دوست عزیز این اسکریپتی که من لینکشو دادم برای وارد شدن بهش مثلا باید رفت به آدرس
mudomain .com/script
و اونجا نام کاربری و پسورد و نوع ورود رو انتخاب کنیم
من میخوام یه ماژولی باشه که از همون
ydomain.com
این اطلاعات رو بگیره و مستقیم وارد محیط کاربری بشه
ممنون
از این ماژول استفاده کنید

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
این لینکی که دادید اینجور که فهمیدم برای اینه که من صفحه لوگین رو بصورت لایت باکس اجرا کنم
دوتا مشکل هست
اول اینکه من چنین چیزی نمیخوام ، میخوام توی یک ماژول 2تا فیلد و یه منو کشوییش باشه
و دوم انیکه این برای 1.7 هست و من با 1.5 کار میکنم
خیر شما می تونید لینک بدید به اسکریپتی که نصب کردید و کلا به صورت لایت باکسی در سایتتون نمایش بدید. اینطوری فکر می کنم بهتر باشه .

جوملا رو هم ارتقا بدید به 2.5.3
(۹-۱-۱۳۹۱ ۰۷:۱۳ عصر)hc1supcenter نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
این لینکی که دادید اینجور که فهمیدم برای اینه که من صفحه لوگین رو بصورت لایت باکس اجرا کنم
دوتا مشکل هست
اول اینکه من چنین چیزی نمیخوام ، میخوام توی یک ماژول 2تا فیلد و یه منو کشوییش باشه
و دوم انیکه این برای 1.7 هست و من با 1.5 کار میکنم

دوست گرامی برای استفاده از این قبیل اسکریپت ها باید در سایت اصلی خود لینک بدهید. امکان نمایش اسکریپت آن هم چنین اسکریپتی در سایت اصلی شما فقط با لینک دادن میسر خواهد بود.

موفق باشید
لینک مرجع