پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: تایید ثبت نام توسط مدیر با Registration Approval by Admin
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
Plugin Joomla 2.5 :j17: Joomla 1.5

[تصویر:  1332396045_1_736f5e9eaf.png]

درود
این پلاگین به مدیر سایت این امکان را می دهد تا خود کاربران جدید را پس از ثبت نام تایید کند.این پلاگین یک لینک تایید به ایمیل مدیر ارسال میکند و مدیر تنها با یک کلیک می تواند کاربران را تایید کند.
البته گویا برروی جوملا 1.5 این قابلیت کمی با مشکل روبرو است و بعد از ثبت نام کاربر میتوانید وارد حساب کاربری خود شود.تاپیک این مشکل در انجمن جوملای جهانی موجود است و خود سازنده نیز این موضوع را ذکر کرده است .
همچنین این افزونه پیام خوش آمد گویی نیز برای کاربران پس از تایید ارسال میکند که متن پیام با ویرایش فایل زبان میسر است.
این افزونه با جوم سوشیال نیز سازگار است !

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
در صورت امکان آدرس فایل هایی که برای ترجمه پیامهای این پلاگین هستش رو دقیق بدید. ممنون
من از این پلاگین دارم استفاده میکنم اما میخوام پیغام ها روو فارسی کنم. مرسی
یک پوشه در بسته افزونه هست به نام languages و درون یک فایل متنی با پسوند ini هست که میتونید ترجمه ها رو در اون انجام بدید یا اینکه ازش یک کپی بگیرید و و تغییر نام دهید و بعنوان فایل زبان پارسی به افزونه اضافه کنید.
اموزش ترجمه افزونه ها هم در انجمن موجود است.
لینک مرجع