پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: مشکل در پرداخت انلاین پاسارگاد
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام
دوستان من از مازول پرداخت امن پاسارگاد استفاده میکنم ، اما یه مشکلی دارم وقتی روی کلید ارسال کلک میکنم میره توی صفحه اصلی سایتم و عملی انجام نمیده!!

مشکل از چیه؟

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شما با بانک قرارداد بستید ؟
باید آی پی سایت شما توسط بانک مورد تایید باشه و قرارد با بانک مراحل خودش رو داره .
همه مراحل انجام شده!!
الان توی سایت خودم نصب هست و کار میکنه!!!
میخوام تو سایت دیگه نصب کنم این مشکل رو دارم!!!
(۲-۱-۱۳۹۱ ۰۷:۵۲ عصر)gogerd نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
دوستان من از مازول پرداخت امن پاسارگاد استفاده میکنم ، اما یه مشکلی دارم وقتی روی کلید ارسال کلک میکنم میره توی صفحه اصلی سایتم و عملی انجام نمیده!!

مشکل از چیه؟

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

با سلام
1-آیا آی پی سایت شما تغییر پیدا کرده؟و یا سرور هاستینگ شما تغییر پیدا کرده و شما اطلاع ندارید؟میتوانید با test_ip.php چک کنید
2-آیا در کدهای ماژول دست برده اید؟
سعی کنید ماژول را حذف و مجددا نصب نمایید

موفق باشید
نه هیچ کدوم از این کارا رو نکردم!!
برای هر سایت باید جداگانه با بانک قرارداد ببندید تا ای پی سایت رو متصل کنند.
من الان برای 2 سایتم گذاشتم توی هردوش درست کار میکنه !!
فقط برای این سایت مشکل پیدا کرده!!
از یه مازول هم استفاده کردم!!
یه مشکل دیگه داره!
(۳-۱-۱۳۹۱ ۰۵:۵۵ صبح)gogerd نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من الان برای 2 سایتم گذاشتم توی هردوش درست کار میکنه !!
فقط برای این سایت مشکل پیدا کرده!!
از یه مازول هم استفاده کردم!!
یه مشکل دیگه داره!

اگر آی پی این سایت فرق داشته باشه نیاز به عقد قرارداد هست
اگر هم فرق نداره امکانش وجود داره که این ماژول با ماژول یا افزونه ای تداخل داره
دلیل اصلی رو میخوام بدونم! چون مازول استفاده شده جای دیگه!
لینک مرجع