پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: ارسال نشدن ایمیل
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
با سلام
یک موردی که سایتم داره ارسال نشدن ایمیل هست ؛ دقیقا نمیدونم مشکل از چیه ؛ دوتا ماژول رو تست کردم ولی هردو مشکل داشتند ...

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ارسال ایمیل به کجا؟ با اعضا؟ از سایت به مدیر؟فرم به مدیر؟اعضا به مدیر؟تماس با ما به مدیر؟
لطفا مشخص کنید!!

تنظیمات smtp رو هم مناسب تغییر دهید!!
[تصویر:  77c703536718.jpg]

ببینید من پایین صفحه سایتم یه ماژولی دارم ZT Contact Pro اینم توضیحاتش : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

البته از S5 Quick Contact هم استفاده کردم ولی هردو مثل هم بودند .

وقتی که کاربر میاد فرم رو پر میکنه و دکمه ارسال رو میزنه که باید این فرم پیام رو به مدیر سایت ایمیل کنه ( فرم تماس با ما ) عکس العملی انجام نمیشه ...

توی تنظیمات چیز خاصی نداره بجز وارد کردن ایمیلی که میخای پیامها به اون برسه ...
ایمیلی که وارد کردی چیه؟ ایمیل هاست رو وارد کردی؟
ایمیل یاهو وارد کن و تنظیمات رو روی smtp بزار تست کن خبر بده!!
من همه این کارها رو انجام دادم ولی جواب نمیده ؛ احتمالا باید بیخیال ماژول بشم و از کامپوننت استفاده کنم
(۲-۱-۱۳۹۱ ۰۶:۵۶ صبح)Pourdaryaei نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام
یک موردی که سایتم داره ارسال نشدن ایمیل هست ؛ دقیقا نمیدونم مشکل از چیه ؛ دوتا ماژول رو تست کردم ولی هردو مشکل داشتند ...

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دوست عزیز امکان این وجود دارد که این ماژول ها از php استفاده کنند شما باید به مدیر هاستینگ خود اطلاع دهید تا این مشکل را بر طرف نماید.

موفق باشید
لینک مرجع