پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: صفحه سفید در جستجوی سایت
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام

یه مشکلی توی ماژول جستجوی سایت هست ، من از ماژول پیش فرض جوملا برای جستجو استفاده کردم ولی وقتی مطلبی رو جستجو میکنی ؛ نتیجه جستجو فهرست نمیشه و فقط صفحه سفید ( بدون هیچ خطائی ) میاد ...

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شاید ماژول مشکل داره!! میخوای یه ماژول نصب کن تست کن!! نتیجه رو بگو!! یا جوملات رو عوض کن!!
جوملا رو که نمیتونم عوض کنم ! ولی میتونم با یه ماژول دیگه چک کنم ؛ فوقش ماژول گوگل رو نصب کنم ببینم چطوره ...
من هم پیشنهاد میدم ماژول رو اول تغییر بده و اگر نشد کامپوننت یا پلاگین ...
مشکل از کامپوننت جوملا بود ، RsSearch! رو نصب کردم خیلی ساده و کاربردیه ؛ فقط شکل ظاهری جالبی نداره ؛ خیلی ساده است ولی AceSearch واقعا ً عالیه با یسری تغییرات خیلی خوب میشه ازش استفاده کرد ، از جستجوی خود جوملا خیلی بهتره Stop
خیلی هم خوب
اگر ترجمه نشده بگید که ترجمه کنیم و کمی بهینه اش کنیم تا دوستان دیگه هم استفاده کنند
ترجمه نشده ولی محیط کاربری رو ترجمه کردم و دستی هم توی css بردم البته وابسته است به قالب سایت خودم ... اگه بهینه بشه عالیه
من همین مشکل رو دارم و دو تا ماژول هم نصب کردم
نمیدونم شاید خود کامپوننت جوملا مشکل پیدا کرده
کسی هست کمک کنه ؟
لینک مرجع