پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: کامپوننت تماس با ALFContact
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
به شخصه از این کامپوننت خیلی خوشم اومد به خاطره کد نویسیش و از جناب گنجی بابت معرفی این کامپوننت تشکر می کنم

[تصویر:  1331566688_1_9241c306ec.png]

به نقل از جناب گنجی :

توسط این کامپوننت میتوانید فرم تماس با ما در سایت خود ایجاد کنید.کارکردن با ان ساده است و میتوانید نام های مستعار برای تماس ایجاد کنید مانند دپارتمان های مختلف.همچنین میتوانید برای جلوگیری از ارسال اسپم از کپچا نیز استفاده کنید !

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تاپیک معرفی افزونه ترجمه نشده :
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ممنون جناب باقری که با این سرعت ترجمه کردید این افزونه را !
Rose
سلام . اقا این کامپونت فارسی نشده فقط راست چین شده
من الان چک کردم ، فارسی شده شاید دو سه لغت فقط فارسی نشده که توی فایلهای XML باید باشه
ممنون از آقای باقری عزیز بابت ترجمه این کامپوننت.
ترجمه شده ، ولی رو لوکال زبانش فارسی میشه.رو هاست انگلیسی نمایش داده میشه.
فایل زبان هاش رو هم چک کردم ، همگی به درستی آپلود شدن ولی تو تنظیمات کامپوننت زبانی غیر از انگلیسی نمیاره.ضمنا رو لوکال هم چند تا از فیلد هاش از قلم افتاده مثل :
client no , order no
بزودی نسخه 2.0.3 رو برای دانلود قرار می دم از اون استفاده کنید

موفق باشید
با سلام و تشکر.
من وقتی دکمه ارسال رو میزنم با این مشکل مواجهه می شم که میگه نمیتونه تابع ایمیل رو فراخونی کنه.میشه راهنمایی کنید.ممنون.
درود بر شما
به دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مراجعه کنید.

شاد باشید و شادی بخش دیگران
من از این کامپوننت استفاده میکنم درلوکال گزینه های فارسی نمایش میده امادرهاستم بصورت انگلیسی است
فایل های زبان رو بصورت دستی منتقل کنید ببینید مشکل رفع میشه.
صفحه‌ها: 1 2
لینک مرجع